>

MODA - STİL

Mybestfriends ‘‘Iconics’’ Koleksiyonu Moda Severlerle Buluşuyor

Yeni yılın altın kızı Burcu Esmersoy!
 
   
 
 
     

Moda tutkunlarının markası ‘‘Mybestfriends’’in 17 Aralık’ta Raffles Hotel’de gerçekleşecek olan ‘‘ICONICS’’ koleksiyonu yılbaşı alışveriş etkinliği öncesi Burcu Esmersoy Lara Sayılgan’ın objektifine poz verdi.

Ünlü Güzel sunucu ve model Burcu Esmersoy ‘‘Ayşegül Afacan Köksal ve Yasemin Öğün ile instagramdan beğendiğim deri elbiseleriyle başlayan stil dostluğumuz bugüne geldi. İki genç kadının tasarladığı bu güzel kıyafetleri taşımak bir keyif çünkü harika işler yapıyorlar. Gurur duyuyorum ve beni seçtikleri için ayrıca teşekkür ediyorum. ‘‘Mybestfriends’’ in gardrobumda olmayan kıyafeti yok sanırım ‘’ dedi.

Moda tutkunlarının markası Mybestfriends 2012’den bugüne tüm koleksiyonlarının ikonik tasarımlarını ve 2018-19 Sonbahar-Kış sezon koleksiyonunu 17 Aralık Pazartesi günü saat 12.00-20.00’da Raffles Hotel’de American Express Card’ın katkılarıyla gerçekleşecek olan ‘‘ICONICS’’ yılbaşı alışveriş etkinliğiyle stil sahibi kadınlarla buluşturuyor.

Mybestfriends’in kurucu ortakları ve tasarımcıları Ayşegül Afacan Köksal ve Yasemin Öğün ‘‘ICONICS’’ yılbaşı etkinliğinde, bugüne kadarki tüm koleksiyonlarından en vazgeçilmezlerini ve yeni sezon olmak üzere toplamda 80 parçalık koleksiyonuyla gün içindeki zamansızlığın sınırlarını zorlamaya devam ediyor.

Moda tutkunları tarafından çok beğeni gören Mybestfriends 2018-19 Sonbahar-Kış koleksiyonu markanın ilk çıkış noktası olan vurucu renklerin çarpışmasından oluşuyor. Tasarımlar maskülen çizgisi, feminen detayları ve renklerin gücüyle şık kadının içindeki özgüveni dışarı vuruyor. Kadın bu koleksiyonda başroldeki yerini alıyor.

Dünyaca ünlü modacı Karl Lagerfeld’in övgüyle takip ettiği tek Türk blog sayfası olan Moda Tutkusu’nun kurucuları, aynı zamanda Mybestfriends markasının kurucu ortakları ve tasarımcıları, Ayşegül Afacan Köksal ve Yasemin Öğün ‘‘Vazgeçilmez tasarımlarımız her kadının gardırobunda olmalı ilkesiyle çıktığımız Mybestfriends ‘‘ICONICS’’ yılbaşı etkinliği ile birçok stil sahibi kadınla buluşacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Mybestfriends kadını girdiği her ortamda kıyafetiyle dikkat çeken, kadının ön planda olduğu çok renkli zamansız bir uyum stili... Bütün tasarımlarımızı sunacağımız Mybestfriends ‘‘ICONICS’’ yılbaşı etkinliğinde her kadın gardırobunun kilit parçalarına sahip olabilecek’’ dedi.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>