>

MODA - STİL

NGSTYLE 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Rahat ve sıra dışı çizgiler...
 
   
 
 
     

NGSTYLE 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu; Activated City, Garden Party, Scarlet Letter, Geometry Class ve Paradise Beach temalarından oluşmaktadır.

Şehirli iş kadınlarının tercihi, rahat ve sıra dışı çizgileri sadelikle buluşturan NGSTYLE, stil sahibi ve şık giyinmeyi tercih eden kadınları 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu ile buluşturuyor.

Yazın dinamizmini ve canlılığını yansıtan, turuncu, ekru, yeşil, lacivert, parliement, saks, mavi ve pudra gibi renk skalasına sahip NGSTYLE koleksiyonu, dökümlü tulumlar, gömlek elbiseler, peplum ceket ve bluzlar, çan formlar, trikolar ile hayat buluyor.

ACTİVATED CİTY

Şehrin yoğun temposu NGSTYLE'ın bu sezon en favori rengi olan turuncunun dinamizmi ile birleşiyor. Turuncunun enerjisi; dökümlü, yumuşak takımlar, uçuşan drapeli bluz ve elbiselerle şehrin karmaşasına gönderme yapıyor. Turuncunun siyah ve ekru ile birlikteliği hybrid emprime elbiselerde, cigarette pantolonlarda, peplum bluzlarda ve renk bloklarında maksimum etkiyi oluşturuyor. Dökümlü tulumlar ve krep elbiseler; yoğun iş gününden, parlak ışıltılı şehir gecelerine geçişi kolaylaştırıyor. Activated City koleksiyonunda yer alan kontrast, kalın grafik siyah beyaz çizgili bodycin elbise ve kalem etekler ise zamansız ve çarpıcı şıklığı yansıtıyor.

GARDEN PARTY

NGSTYLE'ın Garden Party koleksiyonu, kumaş ve elbiselerin hareket özgürlüğünü, kadın vücudunun estetikliğiyle buluşturuyor. Yeşil, lacivert ve ekrunun taze ve canlı esintisi, doğanın izlerini yansıtıyor. Floral desenli, elbise, pantolon ve eteklerin, uçuşan yorumu, tiril tiril bluzlarla bir araya gelerek duru bir estetik anlayışını ön plana çıkıyor. Peplum ceket ve bluzlar, çan formlar, dökümlü kumaşlar ve trikolar, hafif elbiseler rahat ve özgün bir şıklık yaratıyor.SCARLET LETTER

Merak uyandıran, çekici ve kendine güvenen kadının çabasız gösterişi NGSTYLE'ın Scarlet Letter koleksiyonu ile buluşuyor. Scarlet koleksiyonunda yer alan sade elbise ve trikolarda kullanılan kristal taş işlemeler, dökümlü gömlek elbiseler ve şifon bluzlar ile farklı bir kontrast yaratıyor. Ten renginin yumuşaklığı, bejin doğallığı, ekrunun sadeliği ve Scarlett kırmızısının gücünün uyumlu bütünlüğü meraklı gözleri NGSTYLE kadınının üzerine çekiyor.

GEOMETRY CLASS

Duruluğun ve yalınlığın saflığı ile geometrik kuplar ve formların dinamizminin oluşturan Geometry Class koleksiyonu, parliement, saks, mavi, ekru, beyaz ve siyah ile hayat buluyor. Renk ve kumaşlara uygulanan grafik kolajların bulunduğu elbise ve bluzlar, origamik katlamalı yakalı ceket takımlar ile hayat buluyor.

PARADİSE BEACH

Yeşilin tüm tonlarından, lime, pudra, pamuk şekeri pembesine kadar, canlı, parlak renk ve desenleri birleştiren Paradise Beach Koleksiyonu sımsıcak yaz günlerinize dinamizm katıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>