>

MODA - STİL

Niyazi Erdoğan İnci Deri Erkeğini Özgürlük Yolculuğuna Çıkarıyor

2013 İlkbahar-Yaz koleksiyonu inci deri erkeğiyle buluşturuyor...
 
   
 
 
     

Her sezon hazırladığı erkek koleksiyonlarıyla büyük beğeni toplayan Niyazi Erdoğan, Küba’lı şair-yazar Reinaldo Arenas’ın çalkantılı hayatından esinlenerek hazırladığı 2013 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu İnci Deri erkeğiyle buluşturuyor.

Sezona uygun rahat ayakkabı, çanta, iPad kılıfı, cüzdan, anahtarlık, kemer ve bileklik gibi aksesuarlar da tasarlayan Niyazi Erdoğan, İnci Deri erkeğini Küba esintili bir ruhun özgürlük yolculuğuna çıkarıyor.
 ÖZGÜRLÜK VE RAHATLIK ÖN PLANDA…

Özgürlüğüne düşkün İnci erkeği için tasarladığı ayakkabı ve aksesuarlarda rahatlığı ve şıklığı ön planda tutan Niyazi Erdoğan, yaz koleksiyonunda çizgi ve baskılar ile de göz dolduruyor. Astarlar, alışveriş çantaları ve ayakkabı kutuları dahil olmak üzere çizgilerin hakimiyetine detaylarda rastlamak mümkün. Süet ve nubuk gibi yumuşak deriler koleksiyonun genelinde Küba atmosferini aratmayacak çeşitlilikte kullanılıyor. Şehirli erkeğin hem iş saatlerinde, hem de tatilde ya da hafta sonlarında giyebileceği, çok geniş bir ürün yelpazesine sahip koleksiyon sınırlı sayıda üretilerek sadece belirli İnci Deri mağazalarında satışa sunuluyor.
 2013 koleksiyonunun daha önceki koleksiyonlarında da olduğu gibi kendi kişisel tarihinin inişlerini ve çıkışlarını yansıttığını belirten Niyazi Erdoğan; “İnci Deri ile işbirliğimiz geçen yılki defilelerime sponsor olmalarıyla başladı. Ve ilk defa koleksiyonum kadar ayakkabılar da çok konuşuldu. Bunun üzerine İnci Deri, Niyazi Erdoğan markası ile yan yana yürüyerek defile ayakkabılarımın üretimini üstlendi. Ve bu sezon da benim İnci Deri için özel olarak tasarladığım ayakkabı ve aksesuarların çok özel İnci Deri mağazalarında satılmasına karar verildi” şeklinde işbirliği hakkında düşüncelerini özetledi.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>