>

MODA - STİL

Ona özel olduğunu hissettirin!

Damat-Tween, dünyanın dört bir yanında yüzyıllardır kutlanan 14 Şubat’ın saf ve büyülü coşkusunu sevgililere özel % 60 indirim fırsatıyla kutluyor.
 
   
 
 
     
Özgün tasarım, şık ve rafine çizgileriyle erkek modasının öncü ismi Damat-Tween, en romantik hediye alternatiflerini sevgililere özel fırsat ve sürprizlerle sunuyor.

Kumaşları, kalıpları ve şıklığı ile stil, asalet ve tutkunun temsilcisi DAMAT Koleksiyonu’ndaki küçük desenli, çizgili ve düz gömlekler, kravatlar, cüzdanlar, takım elbiseler ve kemerler sevgilinize yeni bir şıklık katacak.

TWEEN’de ise; bej, klasik kırmızı, indigo, yeşil, toprak ve hakinin tonları çizgi dışı, özgün çizgilerle dans ediyor adeta... Koleksiyonda bol pantolonlar, basit kesimli fakat çok fonksiyonel ceketler, sofistike materyaller ve fitilli kadifeler dikkat çekiyor.Damat-Tween’de nakit ya da tek ödeme ile yapacağınız tüm Sevgililer Günü alışverişlerinizde %60 indirim’in yanı sıra; World Card, Advantage Card, Maximum Card, Bonus Card, İdeal Card, Shop & Miles ve Axess Card’ınızla yapacağınız taksitli alışverişlerde hem 3 taksit hem de %50 indirim ayrıcalığından da faydalanabiliyorsunuz. Card Finans’ınıza ise; 3 yerine 5 taksit imkanı sunuluyor.


Bu yıl diğerlerinden farklı olsun... Sonsuzluğa atılan ilk adım gibi...

Sevgililer Günü’ne özel Damat-Tween Koleksiyonu kaçırılmayacak fiyatlar ve sürprizlerle tüm mağazalarda sevgilileri bekliyor!
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>