>

MODA - STİL

OnStil.com Yayında!...

İnternetten alışveriş yapmak için en şık seçenek OnStil
 
   
 
 
     

"Artık internetten alışveriş yapmak mağazadan alışveriş yapmak kadar gerçek ve kolay olacak" iddiasıyla Türkiye’ye yepyeni ve fırsatlarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedefleyen.

OnStil.com’da kullanıcılar daha rahat ve doğru tercihler yapabilmeleri için video çekimleri, mankenli fotoğraflar için Runway yürüyüşleri gibi birçok seçeneğe sahip olacak. Üstelik bu yenilikler sadece bir başlangıç. İnternetten alışverişi daha cazip ve kolay kılacak birçok teknolojik yenilik yakında OnStil.com’da olacak.

OnStil.com, görsel gücü kadar kampanyalarıyla da çok farklı. OnStil kullanıcıları özenle seçilmiş markaların ürünleri başka hiçbir yerde bulamayacakları fırsatlarla sahip olacak.

OnStil.com'un "çok hızlı gönderim ürünleri arasından" yaptıkları alışverişlerde ürünler diğer sitelerin belirlediği teslimat süresinden çok daha kısa bir sürede alabilecek.

OnStil.com’un avantajlarından yararlanmak için hemen üye olun. Üstelik OnStil.com’a davet ettiğiniz her arkadaşınızın ilk alışverişinden 10 TL kazanma şansınız var.

Moda dünyasının en seçkin ürünleri, güvenlik standartları, tasarımı ve her gün %70'e varan çok özel indirim avantajlarıyla OnStil.com, internetten alışverişin yeni adresi olacak.

Web: www.onstil.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>