>

MODA - STİL

Palto ve kaban rehberiniz; Marella

Palto ve Kaban konusunda rehber niteliğini taşıyan İtalyan marka Marella, soğuk kış günlerinde farklı moda akımlarının sunduğu tasarımlarla ...
 
   
 
 
     
Palto ve Kaban rehberiniz; Marella

Palto ve Kaban konusunda rehber niteliğini taşıyan İtalyan marka Marella, soğuk kış günlerinde farklı moda akımlarının sunduğu tasarımlarla palto ve kaban trendlerinin öncülüğünü yapıyor. Kruvaze tarzı kesimler, kürk detaylar, romantik akımını sürdüren işlemeler, tüvitler bu yıla palto ve kabanlar eşliğinde Nişantaşı Marella mağazalarında görücüye çıkıyor.

Askeri, nostaljik, etnik, gotik, militar, kruvaze tarzı palto ve kabanlar kış sezonun vazgeçilmezleri… Modaya yön veren Max Mara Fashion grubunun bir markası olan Marella, farklı tarzlardaki palto ve kabanlarla kendini gösteriyor. Renkli, kürklü, kadınsı palto ve kabanlar modaya da farklı bir ihtişam katıyor. Kadın olmanın farkını yaşatan Marella, değişik kumaş türlerini palto ve kaban koleksiyonunda yansıtarak, kendine has çizgileri de detaylara taşıyor. Bu yıl kendini bütün koleksiyonlarda gösteren siyah rengi ise Marella palto ve kaban koleksiyonlarında farklı akımlara hayat veriyor.


Çift katlı kaban ve anoraklar vücuda oturan paltolar, blazerlar, yıkanmış derinin ve taftanın beraber kullanıldığı vatkalı kısa havacı ceketleri de markanın “in”leri arasında bulunuyor.

Sezon renkleri arasında kestane rengi, pas rengi ve şarap kırmızısı Marella’nın koleksiyonunda yer alırken, gri tonları ise klasik tarzı benimseyenler için kullanılıyor. Ürünlerin tadilat yapılıp üste uygun hale getirilmesi ve profesyonel ekibi ile mağazacılık anlayışında müşteri memnuniyeti en üst noktaya taşıyan Marella’da, 34 – 50 beden arası her türlü ürünü bulmak mümkün. Özellikle, her modelde tek bir set oluşu ile şık giyinen kadınların markası Marella'nın farkını da ortaya çıkarıyor.

Marella
Abdi İpekçi cad. No: 8 Nişantaşı İSTANBUL Tel: (0212) 219 65 85 - 219 62 39
Bağdat Cad. No: 357/1 Erenköy İSTANBUL Tel: (0216) 360 37 67 - 302 16 67
Atatürk Cad. No: 192/2D Alsancak İZMİR Tel: (0232) 422 17 40 - 421 14 95

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>