>

MODA - STİL

Paris moda haftası sürüyor

Paris 2004-2005 sonbahar-kış moda haftası, birbirinden ünlü moda evlerinin defilelerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor...
 
   
 
 
     
Paris’te, 2004-2005 sonbahar-kış koleksiyonunu tanıtan isimler arasına, Avustralyalı modacı Collette Dinnigan ve Japon modasının öncülerinden Kenzo moda evi de katıldı.

Collette DinniganHalle Berry, Naomi Watts, Claudia Scheffer ve Charlize Theron gibi çok sayıda ünlü ismi giydiren Avustralyalı modacı Collette Dinnigan 2004-2005 sonbahar-kış koleksiyonunu Paris moda haftasında sergiledi.

Koleksiyonunda ağırlıklı olarak işlemeli transparan kumaşlar kullanan Dinnigan’ın tasarımlarında dişilik ve çekicilik ön planda tutulmuştu. Cüretkar mini elbiseler, minik boncuklarla süslü yün ceketler, saten gece pantolonları ve erkeksi çizgiler taşıyan alımlı gece elbiseleri koleksiyonda dikkat çeken tasarımlardı.

Kenzo Moda Evi de, İtalyan tasarımcı Antonio Marras imzalı yeni koleksiyonunu Paris’te düzenlediği defileyle tanıttı.

KenzoSembolik ve kültürel objelerden yola çıkarak, hikayeler anlatan kıyafetler yaratmayı tercih eden Massino’nun bu seferki esin kaynağı çingenelerdi. Gökkuşağında yer alan hemen hemen bütün renklerin kullanıldığı koleksiyon izleyenlerden alkış aldı.

NTV
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>