>

MODA - STİL

Pelin Öztekin ’le Her Bedende Şıklık!!!

Her Bedende Şıklık sloganıyla kadınların gözde markası modanın kalıplara sığdırılamayacağı iç görüsünden yola çıkarak hazırladığı viral reklam filminde, ünlü oyuncuyu ağırladı.
 
   
 
 
     

Güçlü , sade şık ve çekici kadının markası Love my body’nin yaşı ve zamanı olmayan, 36-50 alternatif beden aralığına sahip geniş ürün yelpazesinin olduğu ilkbahar-yaz koleksiyonu viral reklam filminde Pelin ÖZTEKİN, oyunculuğuyla ve sempatik tavırlarıyla her bedende şıklığı gözler önüne serdi.

Birbirinden habersiz günlük rutinlerinde kendi görünümlerini stilize eden iki iş arkadaşının pişti oluşlarını hikaye edinen reklam filminde markanın her bedende şıklık mottosu doğrulanıyor.

Love my body Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Tas arım Direktörü Zehra Işık ; “Her beden de şıklık mottosunu yaşatmayı amaçlayan Love my body markamız için hazırladığımız viral projede Pelin ÖZTEKİN sempatik tavırlarıyla modanın kalıplara sığdırılamayacağı ön görüsünü esprili bir çerçevede yorumlamak oldukça mutluluk vericiydi” dedi
Love my body 2016 İlkbahar-Yaz Sezonunda da Women ve Girl temalarıyla modanın karşı konulamaz çekiciliğini her bedende ve her yaşta yaşatmaya hazır.

KÜNYE ;
Reklamveren: Love my body
Reklamveren yetkilisi: Zehra Işık, Zehra Özkan, Fatma Tuna
Reklam Ajansı: Kinomedya
Ajans Yetkilisi: Pinar Yuzbasigil Turan
Yapim şirketi: Kinomedya
Yonetmen : Merve Ince
Post prodüksiyon: Sineplus/Hakan Hucum
Colorist: Imaj/ Ahmet Guney
Miksaj: Sineplus
Digital Ajans: Pine-Up


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>