>

MODA - STİL

Pİ Erkeği, Kadınına Kavuştu...

Modayı yakından takip eden ve farklı giyinmeyi sevenlere değişik alternatifler sunan Pi, bu sezon ilk kez kadın koleksiyonunu da satışa sunuyor.
 
   
 
 
     
Cesur giyinmeyi seven kadın ve erkeklere yönelik Pi koleksiyonlarında, "militer", "Çin", "füzyon", "tatil" ve "leila" gibi farklı temalar işleniyor.

Pembe ve asit sarısı ağırlıklı Pi kadın koleksiyonu, trendy giyinen genç kadınlara alternatifler sunuyor. Siyah beyaz çizgili kumaşlar, uzakdoğu baskıları, file ve şifon bağlamalı üstler, baskılı tişörtler ve şal desenli tunikler dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. Bu yazın vazgeçilmez modası bilekten bağlamalı ve düşük belli pantolonlar, mikro mini etekler ve elbiseler, koleksiyonun tarzını yansıtan ürünler arasında yer alıyor.

Erkek grubundaki özel yıkamalı, dar kesimli tişört ve pantolonlar, mavi, gri, pembe, taş tonlarında sunuluyor. Safari temasını günümüze taşıyan bol fermauarlı, cepli pantolonlar ile nakışlı gömlekler dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. Koleksiyonda ayrıca asit sarısı, asit yeşili, mavi ve beyaz sade kumaşlardan hazırlanan atlet tişörtler de sunuluyor.


Pİ 2003 İLKBAHAR/YAZ KOLEKSİYONUNDAN BAZI FİYATLAR

Çin Baskılı Bluz 33.000.000 TL
Saten Militer Pantolon 79.000.000 TL
Eskitilmiş Yıkamalı Pantolon 79.000.000 TL
Nervürlü Beyaz Gömlek 69.000.000 TL
Eskitilmiş Yıkamalı Triko 79.000.000 TL
Cep Kapaklı Pantolon 79.000.000 TL
Siyah File Triko 82.000.000 TL


Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>