>

MODA - STİL

“Proporsiyon”a Uğur Geldi!

‘Proporsiyona göre giyinmek’ kavramına son noktayı koyan ve her vücut tipine uygun farklı abiye elbise seçeneklerini platformunda bir araya getirdi.
 
   
 
 
     

Alışverişin uğurlu adresi n11.com, son günlerde gündemde olan ‘Proporsiyonuna göre giyin’ kavramına son noktayı koydu. Vücut ölçülerine göre giyinen ve bilinçli tercih yapan her kadının gecenin en şıkı olabileceği düşüncesinden hareketle n11.com, her vücut tipine uygun abiye kıyafetleri bir araya getirdi.

Kıvrımlarınızdan korkmayın, dikkati başka yerlere çekin!


Vücudun alt ve üst bölümlerinin birbiriyle oldukça orantılı olduğu kum saati vücut tipine sahip kadınlar, balık modelleri ve vücudu saran dar kesimleri rahatlıkla tercih edebiliyor. Belin inceliğini öne çıkaran kemer ve korseli elbiseler ise bu tip için ideal. Vücudun üst kısmının altına göre biraz daha geniş olduğu elma vücut tipi içinse derin V yaka dekolteler uzun ince bir silüet yaratırken, bel bölgesini gizliyor. Kalça ve bel arasındaki simetrinin yakalanmasının şart olduğu armut vücut tipinde ise mutlaka bedenin üst kısmının vurgulanması gerekiyor. Straplez kesim, dantel detaylar, işli korse ve kabarık etekler bu vücut tipi için en uygun modeller olarak ön plana çıkıyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>