>

MODA - STİL

Romantik, sıcak bir bahar ve aşk...

Goldaş'tan bahar ve aşk arasındaki sıcak ilişkiden ilham alan yeni bir koleksiyon...
 
   
 
 
     
Doğanın tüm güzellikleri ile yeniden uyandığı bahar ayları, duyguların da en yoğun yaşandığı dönemdir. Kalpler de baharda açan çiçekler gibi yeni aşklar için çarpmaya hazırlanır. Goldaş da bahar ve aşk arasındaki bu sıcak ilişkiden ilham alan yeni bir koleksiyon hazırladı.


Goldaş tasarımcılarının ‘Aşk-ı Bahar’ adını verdikleri koleksiyona, aşkın rengi kırmızı ve kalp figürleri hâkim. Aralarındaki ilişki konusunda birçok tahmin yürütülse da baharın aşkı tetiklediği kesin. Baharın gelişi ve kalplerde yarattığı coşkudan hareketle hazırlanan koleksiyon, kadın ruhunu yansıtan tasarımları ile göz dolduruyor.


Aşk-ı Bahar takılarına romantizmi ve heyecanı sembolize eden kırmızı taşlar ağırlığını koydu. Koleksiyonun tasarım çizgisine uygun olarak kullanılan şeffaf kırmızı mine ise aşkın en çok ihtiyaç duyduğu dürüstlüğü ve güveni temsil ediyor.

Yüzük ve kolye ucundan oluşan Aşk-ı Bahar Koleksiyonu, baharı coşkuyla karşılamak ve kalplerini aşkla doldurmak isteyen herkesi Goldaş’a çağırıyor.


Aşk-ı Bahar takıları, İstanbul Capitol Alışveriş Merkezi, Bağdat Caddesi, Ataköy Galleria, Taksim, Profilo Alışveriş Merkezi, Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi; Ankara Migros Alışveriş Merkezi, Tunalı Hilmi Caddesi, Kızılay; Antalya Side; Muğla Bodrum, Adana, Rusya ve Çin mağazaları ile www.goldas.com sanal mağazada yer alıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>