>

MODA - STİL

Şehirdeki En Yeni Alışveriş Trendi “Blogger Bazaar”

Şehirde ki en yeni alışveriş trendi olan Blogger Bazaar, gerçekleştirdiği 2.etklinlik ile moda severleri kalbinden vurdu.
 
   
 
 
     

Farklı beğenilere sahip takipçi kitlelerini peşinden koşturan, tarzları ve tercih ettiği kıyafetlerle trend öncülüğü yapan 11 blog yazarının standına ev sahipliği yapan etkinlik 30 Haziran Pazar günü Taksim KafePi-Curcuna'da gerçekleşti.
Selin Çetinkaya, Gözde Usta ve İlknur Şener'in ev sahipliği yaptığı ve 2.si için yoğun istek alan Blogger Bazaar şimdiden yepyeni bir trend oluşturdu! Beğeni ile takip ettikleri bloggerların kendi dolaplarından seçtikleri ürünlere sahip olma şansını yakalayan katılımcılar, alışveriş yapmanın yanısıra keyifli bir gün geçirme şansı yakaladılar.

Mizu.com ana sponsorluğunda gerçekleşen etkinlikte Bayan Mor, His Wardrobe, Love Without A Cause, Lunapark Queen, Oh Happy Studio, Onurollstyle, Oyita, Rococosh, Rookie Icon, Ümit Temurçin ve Tuğçe Dadandı’nın ikinci el ürünleri ve eşsiz tasarımları uygun fiyatlarda satışa sunuldu.

KATILIMCILAR İÇİN BİRBİRİNDEN DEĞERLİ SÜPRİZLER HAZIRLANDI…


Kozmetik devi MAC'ten, sosyal medya üzerinden makyaj eğitimleri hediye edilmesiyle başlayan Blogger Bazaar heyecanı, misafirler için alanda hazır bekleyen makyaj artisti Tevfik Bozdağ'ın profesyonel uygulamalarıyla devam etti.

Taze el yapımı ürünlerin adresi Lush'ın doğal dünyasına cilt dostu marka BioDerma'nın eşlik ettiği günde, misafirler mis kokuları eşliğinde alışveriş tadına vardı.

Erkek blog yazarları ve takipçilerine özel hediyeler sunan Kiğılı, yeni sezondan en dikkat çekici kıyafetlerini Blogger Bazaar'da ziyaretçiler ile buluşturdu.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>