>

MODA - STİL

Şehrin Ritmini Yakalayın!

2016-2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonu ile iddialı tasarımlara imza atan Elle, sokak modasının ritmini adımlarınıza taşıyor.
 
   
 
 
     

Detayların ön planda olduğu koleksiyonda, ışıltılar, inciler, renkli armalar, zımba, kürk ve süetler ELLE şıklığına eşlik ediyor.

Işıltılı postallar

İçinizdeki military ruhu adımlarınıza taşıyan postallar, bu sezon da ELLE koleksiyonunun vazgeçilmezlerinden… Özellikle kristal taş ve armalarla farklı bir kimliğe bürünen postallar, askeriyeden çıkıp moda dünyasının fenomenlerinden oluyor.

Şehirli kampçılar

Outdoor yaşamın vazgeçilmezi kampçı botlarI, bu sezon doğadan sokak modasına hızlı bir geçiş yapıyor. Kürk, bağcık ve topuk detaylarıyla feminen bir kimliğe bürünen kampçı botları, ELLE kadınının rahatlığına etkileyici bir yorum katıyor.

İnci zarafeti

İnciler, Sonbahar-Kış sezonunda kadının zarafetini ELLE farkıyla ayaklara taşıyor. İncinin göz alıcı etkisini koleksiyonuna taşıyan ELLE’in yeni sezon koleksiyonunda botlardan makosenlere ve spor ayakkabılara kadar inci etkisi her yerde…

Streç çizmeler

Geçtiğimiz sezondan beri yükselişini sürdüren streç çizmeler, bacaklarına güvenen kadınlar için bu sezon da ELLE’in koleksiyonunda yer buluyor. Farklı doku ve renklerde yeniden yorumlanan streç çizmeler ile günün her saati ELLE şıklığı sizinle olacak.

Bağlama zamanı

Bilekleri olduğundan zarif gösteren bağcıklı ayakkabılar, yeni sezonun söz sa-hiplerinden… Bağcıklı bot ve ayakkabılar ELLE’in yorumuyla stilinize fark katacak.

Süet etkisi

Sonbahar-kış sezonunda öne çıkan süet dokular, toprak tonlarıyla doğaya öykünen tasarımlara imza atıyor. ELLE’in sonbahar-kış koleksiyonunda yer alan süet bot ve ayakkabılar, doğal dokusuyla günün her saati vazgeçilmez…

Metalik adımlar

Genellikle yaz aylarında görmeye alışık olduğumuz metalik renkler sonbahar-kış sezonunda da söz sahibi… ELLE’in metalik renkli ayakkabıları, göz alıcı bir etki yaratırken, kurşuni botlar ise iddiadan vazgeçmeyenler için…

Ayakkabı koleksiyonunun yanı sıra çanta koleksiyonuyla da şıklığınızı tamamlayan ELLE’in 2017-2018 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nu keşfetmek için sizi ELLE mağazalarına ve www.elleshoes.com online mağazamıza bekliyoruz.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>