>

MODA - STİL

Selin Demiratar’dan Cengiz Abazoğlu Tasarımlı Toçev Tişörtleri

Hayranlarına yeniyıl hediyesi...
 
   
 
 
     

Cengiz Abazoğlu’nun tasarladığı adL’nin gelirinin tamamını Toçev’e bağışlamak üzere mağazalarında yer verdiği tişörtleri, başarılı ve güzel oyuncu Selin Demiratar sosyal medya üzerinden yöneltilen kendisiyle ilgili sorulara doğru cevap veren hayranlarına, destek amaçlı hediye etti… Toçev’in “Farkında mısınız? Dokunuyoruz” adlı kampanyasında gönüllü olarak yer alan güzel oyuncu, “Yeni yıl için herkes şu günlerde hediye alış verişinde… Benim tavsiyem küçük gibi görünen ama çocuklar için büyük anlam taşıyan bu özel tasarım şık t-shirtlerden sevdiklerinize almanız… Bir çok sanatçı arkadaşımla gönüllü olarak bir araya geldiğimiz bu kampanyaya siz de bir adL Mağazası’na giderek kolaylıkla bir çok çocuğa dokunabilir ve farkındalık yaratabilirsiniz”

Cengiz Abazoğlu tarafından tasarlanan şık tişörtler 40 adL mağazasında ve www.adilisik.com dan satışa sunuldu. Tişörtlerin satışından elde edilecek kârın tamamı “Farkında mısınız? Dokunuyoruz!” kampanyası kapsamında TOÇEV'e bağışlanacak. Okumak isteyen ama ailesinin maddi yetersizliği nedeniyle okuyamayan ya da çalışmak zorunda kalan çocuklarımıza tüm eğitim hayatları boyunca maddi ve manevi destek veren TOÇEV, ‘okumak her çocuğun hakkıdır’ ilkesiyle ana misyonu doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor. 5 çocuktan 5 milyona ulaşan TOÇEV, 17 yıldır dokunduğu yaşamlara artı değer katmaya devam ediyor.

“Biz doğru dokunmayı başardık, hayatları değiştirdik, siz de bizimle dokunmaya başlayın ve birlikte hayatları değiştirelim” çağrısıyla Cengiz Abazoğlu’nın tasarladığı tişörtler adL mağazalarında 39,90 TL’ye satışa sunuluyor. Tişörtlerin satışından sağlanacak gelir, başka çocukların hayatlarına dokunmaya da olanak sağlayacak. Siz de destek vermek isterseniz adL mağazalarından TOÇEV için tasarlanan tişörtlerden kendiniz ve sevdikleriniz için satın alabilirsiniz.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>