>

MODA - STİL

Sevgililer Günü’ne ‘Kayıtsız’ kalmayın!

Sevgilinize dijital kamera hediye edin, özel anlarınız ölümsüzleşsin... sevgililer günü kampanyasından faydalanın!
 
   
 
 
     
Sevgilinize JVC dijital kamera hediye edin, özel anlarınız ölümsüzleşsin

Ses ve görüntü sistemlerinin uzman Japon markası JVC’nin Sevgililer Günü için hediye önerisi GR-DX300 dijital kamera. Bu özel hediye sevgiliniz ile geçirdiğiniz mutlu anları ölümsüzleştirebilmenizi sağlıyor. Küçük boyutu ile sevgilinizin her an yanında taşıyabileceği JVC GR-DX300, sunduğu yüksek görüntü kalitesi, dijital fotoğraf makinesi olarak kullanılabilme özelliği ve kolay kullanımı ile teknolojiye çok yakın olmayanların bile rahatça kullanabileceği bir hediye...

Aynı zamanda bir dijital fotoğraf makinesi görevi de gören JVC GR-DX300 ile 1600x1200, 1280x960, 1024x768, 640x480 çözünürlüklerde yüksek kaliteli dijital fotoğrafları SD hafıza kartının üzerine çekebilir ve USB bağlantısıyla kolayca bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.

Gece çekim modu ile ışıksız ortamlarda bile en güzel görüntüleri almanızı sağlayan GR-DX300 Süper High-Band işlemcisi sayesinde, kullanıcıya yüksek dijital görüntü kalitesi sunuyor. Daha detaylı çekimler içinse optik/dijital zoom özelliği devreye giriyor.

3” LCD renkli monitörü ile kolay çekim olanağı sağlayan GR-DX300, USB bağlantısı sayesinde web kamera olarak kullanılabiliyor. Ürünle birlikte verilen yazılımlar çektiğiniz görüntüler üzerinde değişiklikler yapmanızı sağlarken, VCD yaratma özelliği ile çektiğiniz görüntüleri daha kolay ve daha ekonomik arşivleme olanağı sunuyor. JVC GR-DX300 Sevgililer Günü için farklı bir hediye arayanlara ideal bir alternatif sunuyor.

12 aya varan taksitli ödeme avantajları ile tüketicilerin beğenisine sunulan JVC GR-DX300 bir adet taşıma çantası, bir adet yüksek kapasite pil ve bir adet 60 Dakikalık Mini DV kasetten oluşan hediye aksesuar kiti ile Vestel satış noktalarında sizleri bekliyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>