>

MODA - STİL

Siyah’ın Asaletine İtalyan Dokunuşu

İtalyan modasını milyonlarla buluşturan Sisley, 2015 İlbahar-Yaz Koleksiyonu’nda siyahın asaleti dikkat çekiyor.
 
   
 
 
     

Tarzından ödün vermeyen, ofiste şıklığı arayan, trendi takip eden ve kaliteye önem verenlerin vazgeçilmezi olan Sisley, 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda asil bir koleskiyon sunuyor. Moda dünyasının kalbinde, İtalyan tasarımcıların çizgileriyle hayat bulan özel koleksiyonda siyahın asaletini taşıyan kaliteli ve şık ürünler bir arada yer alıyor.

Mükemmel bir estetik uyumu müdavimleriyle buluşturan Sisley’in siyah ve deri birlikteliğiyle sert bir seksilik kazanan koleksiyonunda büstiyer elbiseler, bodycon üstleri, bandaj elbiseler, etek ve pantolonlar yer alıyor.
 Çizgili desenlerin ve file kumaşların bolca kullanıldığı ürünler streç jarse ve pamuktan üretilmiş. Zarif ve seksi tasarımlar zincir ve püsküllerle hareketlendirilmiş. Siyah rengi deri aksesuar ve çantalarda da sıkça karşımıza çıkıyor.

Yaz aylarının renk karmaşasına inat duru ve zarif bir koleksiyon sunan Sisley, 2015 İlkbahar-Yaz sezonu için dingin renkleri kullanmayı tercih ediyor. Koleksiyonda ağırlıklı olarak; beyaz ve siyah birlikteliği, karamel ve hardal tonları, krem, açık mavi, lacivert gri ve fuşya renkleri kullanılıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>