>

MODA - STİL

Skyfall’a Tom Ford İmzası

James Bond karakterine hayat veren ünlü aktör Daniel Craig 2.kez Tom Ford’u tercih etti...
 
   
 
 
     

Tüm dünyada ilgiyle izlenen, sinema tarihinin en uzun soluklu serisi James Bond’un son macerası Skyfall’da...Karizmatik ajan, daha önce Quantum of Solace filminde de Tom Ford’un imzasını taşımıştı.

Çekimlerinin bir kısmının Türkiye’de yapıldığı, geçtiğimiz günlerde vizyona giren ve yoğun ilgiyle izlenen James Bond serisi Skyfall’un İngiliz ajanı Daniel Craig, filminde Tom Ford’un FT0144 model gözlüğünü ve takım elbisesini kullandı.

Bol aksiyonlu bu filmde Tom Ford şıklığını tercih eden Daniel Craig’in kullandığı gözlük Türkiye’de de satışa sunulmuştur.TOM FORD İLKBAHAR / YAZ 2013


Tom Ford 2013 ilkbahar / yaz sezonunda da şıklığını ve farklılığını ortaya koyuyor. Kemik çerçevelerin öne çıktığı Tom Ford’un şık ve zarif ilkbahar / yaz koleksiyonunda farklı formlardaki tasarımlar dikkat çekiyor. Yuvarlak hatlı modelleriyle dahi keskin ve çarpıcı bir ifade veren Tom Ford gözlüklerinin gizemi, detaylarında yatmaya devam ediyor.

Sade modellerinin yanı sıra, kaplumbağa kabuğu desenli modelleriyle Tom Ford gözlükler 2013 yazında da vazgeçemediğiniz aksesuarlarınızdan olacak.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>