>

MODA - STİL

Sonsuz sevgi ve biraz da Diesel

Diesel’in 2004 Sonbahar/Kış Jean Koleksiyonu “Sonsuz sevgi ve biraz da Diesel” sloganı ile tanıtılıyor.
 
   
 
 
     
Diesel’in 2004 Sonbahar/Kış Jean Koleksiyonu “Sonsuz sevgi ve biraz da Diesel” sloganı ile tanıtılıyor. Diesel giymenin bir tutku olduğunu ve bunun insanlar arasındaki sevgi ilişkisine benzediğini vurgulayan bu kampanyada, kişiler çeşitli şekillerde birbirlerine sevgilerini gösteriyorlar ve duygularını anlatan mektuplar yazıyorlar. Kampanyada her türlü sevgiye rastlayabilirsiniz: tutkulu aşk yaşayan çiftler, tarz sahibi kız kardeşler, oğlunu dünyadaki her şeyden çok seven bir baba, çocukluklarından beri kopmayan erkek arkadaşlar…


Diesel 2004 Sonbahar/Kış sezonunda yine birbirinden iddialı ve yeni modeller var:

Diesel’in yeni modelleri arasında bayanlar için ön ve arka cepleri zımbalarla zenginleştirilmiş, artık klasikleşen geleneksel jean modeli olan “Reggins”; bol paçalı, büyük ön cepli ve asimetrik arka cepli “Hipper”; minik ön cepli ve arka bölümünde Diesel şeritli “Crossim” yer alıyor.


Erkekler için ise, düşük bel ve düz paçasının yanında farklı ağ dikişiyle dikkat çeken Lemmen; iç bacak dikişli, bacak dışı dikişsiz, cepleri hafif geniş kesim “Rumbum”; normal kesim, arka cep bölümü farklı dikişli “Yokees”; düz kesimli ve düğmeli “Rolan” yeni modeller arasında.


Diesel’in yeni ve sıra dışı yıkamalarında ise, Diesel’in yeni 2004 Sonbahar/Kış koleksiyonu “Buz Şövalyeleri’nin Dönüşü” konseptine uygun eskitmeler ve dikişler yer alıyor. Bu koleksiyonda göze çarpan özellikler:

Soğuktan etkilenmiş efekti veren yıkamalar (açık renk, asimetrik ve beyazlatılmış yıkamalar)

Tundra bitkisinde kirlenmiş gibi gözüken yıkamalar

Özellikle soğuk ve buz ile en çok temas eden ceplerin üst kısımları ve jeanlerin paça bölümü yıkamaları

Yanardağın küllerini andıran koyu renk eskitmeler ve yıkamalar

www.diesel.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>