>

MODA - STİL

Sosyal Medya Pazarı “Likefest” Başlıyor

21-22-23 Nisan 2018 tarihlerinde Kadıköy Haydarpaşa Garı’nda “Likefest” alışveriş şölenine davetlisiniz...
 
   
 
 
     

Ticimax’in e-ticaret sponsoru olduğu Likefest’te 3 gün boyunca en popüler Instagram satıcıları ve e-ticaret siteleri her kategoriden on binlerce ürünü indirimli fiyatlarla tüketiciyle buluşturacak. Keyifli konserler, atölye çalışmaları ve söyleşilerin de renk katacağı festival sabah 10 ile akşam 9 arasında ziyarete açık olacak. Bloominbag, themoonofficial ve ibeking gibi ünlü Instagram satıcıları ve e-ticaret siteleri ile 150’den fazla katılımcının stant açacağı Likefest, tüm İstanbulluları bekliyor.

Giyimden hobi malzemelerine, kırtasiye ürünlerinden takıya sınırsız kategoride ürün stantlarda yerini alıyor. Burcu Tatlıses, Nil İpek, Serhat Albamya, Ezgi Aktan ve Akustik Adam gibi birbirinden sürpriz müzisyenler katılımcılara keyifli bir 3 gün yaşatacak. Kahve ve çikolata stantları da cabası…

Likefest, günümüz sosyal medya popülasyonunu fiziki zemine taşıyan Türkiye'nin en büyük sosyal medya pazarıdır. Sosyal medyada öne çıkan yüzlerce tasarımcı ve markanın stant kurduğu festivallerde nakış, suluboya, ahşap, seramik gibi birçok alanda atölyeler yer alıyor. Yazarlarla söyleşi ve imzalar, birbirinden keyifli alternatif konserler de LikeFest’lerin bir parçası.

LikeFest, tasarımı, üretimi, emeği ön planda tutarak İstanbul’dan sonra Ankara ve İzmir başta olmak üzere birçok Anadolu şehrinde gelenekselleşerek devam etmeyi planlıyor.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>