>

MODA - STİL

Stil Sahibi Annelere, “Lacoste Bıarrıtz Rose”

Lacoste Biarritz Rose, hem rahat hem de şık olmaya önem veren anneler için mükemmel bir hediye…
 
   
 
 
     

Anneniz taktığı saati stilini tamamlayan önemli bir detay olarak görüyorsa, beyaz kayışlı ve pembe altın kaplama kasalı Lacoste Biarritz Rose modeli tam da ona göre.

Lacoste Biarritz Rose, taşların harika ışıltısını, pembe altın tonlamasının sıcaklığı ve zarifçe parlayan sedef ile birleştiriyor. Lacoste’un tasarımcıları tarafından özel olarak hazırlanan Biarritz Rose, taşların ve pembe altın tonlamasının büyüsünü ortaya çıkarırken, rahat bir spor saatin ruhunu da koruyor.

Lacoste Biarritz Rose modelinde kadranda yer alan rakamlar, taşlarla vurgulanıyor. Beyazın tüm saflığını kayışına uyarlayan Lacoste, saatin dışında yer alan pembe altın tonlamasının sıcaklığı ile zarif bir görünüm yaratmayı başarıyor.

Biarritz Rose’un pembe altın tonlamasındaki paslanmaz çelik kasası, merkezi sedef olan iki tonlu sofistike kadranı ve pembe altın tonunda ibreleri bulunuyor. Bu eşsiz kadran, tasarımındaki meşhur sportif yeşil Lacoste krokodil ve parlak saat göstergeleri ile zıtlık yaratıyor. Pembe altın tonlamasındaki paslanmaz çelik bezeli ise, parlak beyaz Lacoste damgası ile vurgulanıyor. Quartz ve 3 ATM’ ye kadar suya dayanıklı olan Biarritz Rose, yumuşak ve dikişli beyaz kayışı ile sunuluyor.

Hem sportif hem de şık bir model olan Biarritz Rose mücevher görünümünün yanı sıra rahat ve sportif havasıyla saatin ruhunu ortaya çıkartıyor. Gece veya gündüz, her gün takılabilecek olan bu değerli saat, kıyafetlerinizle uyum içinde kullanabileceğiniz bir aksesuar olacak.

Ürün Fiyatı; 230 Euro

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>