>

MODA - STİL

Sultanlar gibi….

Bu kış nostalji rüzgarları estiren Herry, koleksiyonun en gözde parçalarından biri olan kaftan manto ile ihtişam duygusu yaşatıyor.
 
   
 
 
     
Sultanlar gibi….

Bu kış nostalji rüzgarları estiren Herry, koleksiyonun en gözde parçalarından biri olan kaftan manto ile ihtişam duygusu yaşatıyor. 2005-2006 Kış Koleksiyonu ile geçmişi günümüze taşıyan Herry, modern kadına zamanda yolculuk yaptırıyor.


Herry’de bu kış özellikle varaklı kaftan manto büyük ilgi görüyor. Üzeri sim baskılı yünlü kumaş, ön kapama için flaş örme ilik düğme özellikleri taşıyan kaftan manto özellikle gece kullanımı için düşünülmüş. Abiye kıyafetlerin üzerinde daha da iddialı hale gelen kaftan mantonun fiyatı 295 YTL.

Koleksiyonda ayrıca yakası kürklü, beli kemerli, ekoseli, balıksırtı, erkek paltosu havasında çizgili kumaşlardan yapılmış klasik mantolar bu yıl da yeralıyor. Tüvit, yün kaşmir, payet işlemeli, simli, desen baskılı yünlü kumaşların ağırlıklı olarak kullanıldığı mantolarda renk olarak ise siyah, kahve, haki, vişne ve mor seçeneği bulunuyor. Fiyatlar ise 199- 300 YTL arasında değişiyor.

www.herry.com.tr

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>