>

MODA - STİL

T-Box Küçülmüş de Büyümüş!

Israrla bu ne biçim şey, hiç de tişörte benzemiyor diyenlere destekli, delilli açıklamalar. Tıklayın...
 
   
 
 
     
Bu küçücük paketin içinden nasıl büyük bir şey çıkıyor?

Bu olaya çok da David Copperfieldvari yaklaşmamak lazım, sonuçta fiziksel bir olay. Bu ürün, azaltılmış doktor numunesi değildir, tam anlamıyla işinin işlevinin hakkını veren bir tişörttür.

Tek farkı ise, fiziksel bir operasyonla sıkıştırılmış olmasıdır.

Bkz. "Liseler İçin Fiziğe Giriş" kitabı, "Isınan Hava Genleşir Buna Mukabil Sıkıştırılan Tişört T-Box'laşır" bölümü.

Bu paketlerin boyları hep aynı, herkese oluyor mu ki?

İç basınçtan daha büyük bir dış basınç, maddelerin hacmini küçültür. Hacim, epsilon olayı, fiziksel olgular, gerçekler... Ayrıca biz bunları beden beden yaptık, üstüne de yazmayı ihmal etmedik. Kısa yoldan onlara da bakabilirsiniz.

Bkz. 1. maddedeki kaynak, daha önceki alışveriş tecrübeleriniz. Örneğin: small, medium, large size bir şey hatırlatıyorsa, sorun yok.

Bu küçücük pakette bu tişört kırışmıştır, giyemem!

1. ve 2. maddeden sonra gerekli araştırmayı yapıp, bu sonuca vardığınız için sizi tebrik ediyoruz ve bu tişörtün olayı, budur diyoruz. Modası bu, ama ısrarla düz giyeceğim derseniz;

Bkz. Kullanım talimatı. Beğendiğiniz düzleştirme yolunu uygulayın. Ama sonra bunu tekrar nasıl buruşuk yaparım derseniz, yıkadıktan sonra itinayla düğümleyip kurutun. Kırışıklıklarından fazla birşey kaybetmediğini göreceksiniz.

Bu şirin hap gibi şey yutulur mu?

Biz karışmayız, müşteri her zaman haklıdır. Ama satış sonrası servisimiz yoktur. Ayrıca biz talimatnamede bu konuya değindik, eğer yutmaya kalkarsanız, yuttuğunuzla kalırsınız.

Bkz. Çocukluk anılarınız,
"Her şey yenmez, yense de kolay yutulmaz!"

Böyle algı hileleriyle, fiyatı düşük göstermek ayıp değil mi? Sonuçta 15 milyon vermeyecek miyim?

Dükkanda bozuk para olmayabilir, hakkınız geçmesin diye, para üstünü de paketin içine koyduk. 50 bin liranızla dilediğiniz kadar alışveriş yapabilirsiniz. Harcama hakkında öneriler için, satıcılarımıza ücretsiz olarak danışabilirsiniz.

Bkz. Paketi çevir, kontrol et!

Kullanım Talimatı
Herşeyi talimatla yapanlara ithaf edilmiştir.

Yıkama Talimatı
Bir adet merdaneli çamaşır makinesi edinin. Tişörtünüzü yıkadıktan sonra birkaç sefer merdaneden geçirin. O halde kurumaya bırakın. En kırışık tişörte siz sahip olun.

Ütülememe Talimatı
Çimenlere basmak tehlikeli ve yasaktır. Ayrıca, buruşuklarını ütüyle düzeltmeye çalışmak hem boş bir çaba, hem yorucu bir uğraş, hem de tamamen gereksiz bir enerji harcama yoludur. Üstelik hiç de serin bir duruş değildir. Serin durun. Buruşuklarını daha da buruşturun.

İlla da ütülemek isteyenlere ütüleme talimatı
Sanayi tipi ütü bulun, fişe takın, tüm sigortaları attırın. Sigortaları tamir etmek için bir elektrikçi çağırın. Tamir işleri bitince yeni sanayi tipi ütünüzle yeni tişörtününzü güzelce ütüleyin.

Olmadı, bir yol silindiri bulun. Tişörtünüzü yola serin. Üstünden birkaç sefer geçin. Dikkat, bu işlem sırasında tişörtünüzü üstünüzden çıkarmanız tavsiye edilir.

Nasıl kullanılır talimatı
Sahilde, denizde, gece çıkarken, sabah eve dönerken, işe giderken, işten kovulduğunuzda, Bebek Kahve'de çay içerken, spor yaparken, ormanda koşarken, diskoda coşarken.

Nasıl kullanılmaz talimatı
Lütfen yemeyin. 20 kere çiğnemeden yutmayın. Bir bardak suya karıştırıp içmeyin. İki dilim ekmek arasında sandviç yapmayın. Salatasını yapmayı denemeyin.

Kimler kullanabilir talimatı
Kadınlar, erkekler, çocuklar, çok büyük boy kediler, çok büyük boy filler, çekimli fiiller.

Kimler kullanamaz talimatı
1 günlükten küçük bebekler sadece annelerinin karnında kullanabilirler. Terliksi yaratıklar evrimlerini tamamlayıp bir insan, en azından bir memeli olduklarında kullanabilirler.

Ürünün slogan çalışması

Buruşuk değil bumburuşuk
Tişörtün buruşuk dediler, sevdiğimi vermediler
Yollar gitmekle, T-Box'un buruşukları ütülemekle bitmez
Kaderimse çekerim, T-Box'sa giyerim

T-Box hakkındaki herşeyi biliyorsunuz artık. Ona hemen şimdi sahip olmak için www.carsi.com.tr'yi tıklayabilirsiniz!

Ürün No: 2437
T-BOX T-Shirt

Aşırı dış basınç verilerek sıkıştırılmış t-shirt.
XXS bedenlerinde bir paket içersinde 2 adet t-shirt bulunmaktadır.
Fiyat : 14.950.000 TL - 19.950.000 TL

Renk Seçenekleri:
Bej, Beyaz, Bordo Gri, Haki, Kırmızı, Lacivert, Mavi, Sarı, Siyah, Turuncu, Yeşil, Bej Bordo, Gri Kırmızı   Haki Turuncu, Lacivert Mavi, Siyah Beyaz, Yeşil Sarı  


kaynak: www.carsi.com.trFavorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>