>

MODA - STİL

Timsahseverlere müjde!

Lacoste 2003/2004 sonbahar-kış koleksiyonunu yaratırken tasarımcı Christophe Lemaire'in çıkış noktası bu sene İskoçya...
 
   
 
 
     
Lacoste 2003/2004 KIŞ KOLEKSİYONU

Lacoste 2003/2004 sonbahar-kış koleksiyonunu yaratırken tasarımcı Christophe Lemaire'in çıkış noktası bu sene İskoçya, özellikle de Aberdeen bölgesi olmuş.Bu tercih de erkek ve bayan koleksiyonlarında kahverengiden maviye, sarıdan lilaya kadar uzanan zengin renk alternatifleriyle sonuçlanmış.

Tüm kumaşların rahat ve sıcak hissettirmesine özen gösterilmiş.Kadifelere, polar kumaşlar, kalın pike dokular, kaşmir ve tabiki Lacoste dokusunun ayrıcalığını hissettiren efanevi "petit pique" kullanılarak geniş bir koleksiyon hazırlanmış.

Erkekler için mavi ve pembe gibi genç renklere sahip uzun kollu polarlarla kombine edilmiş klasik golf süveterlerinin üzerinde giyilen trendh coatlarla, B

Bayanlar için ise limoni yeşil ve beyaz renklerden oluşan, büyüklüğü oldukça abartılmış bir timsah logo barındıran süveterler ve klasik gömleklerin tween pantolonlarla giyilmesi önerilerek Lacoste'un bu inanılmaz modern ama yine de efsanevi görünümünü 2003/2004 kışının vazgeçilmezi kılıyor.

www.modaturkiye.com
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>