>

MODA - STİL

Topshop, Evans ve Dorothy Perkins’de %50 indirim!

Topshop, Evans ve Dorothy Perkins büyük yaz indirimine girdi. Bu özel fırsatı sakın kaçırmayın!
 
   
 
 
     
Topshop, Evans ve Dorothy Perkins yaz indirimine girdi.

Moda trendlerinin belirleyicileri olan Topshop, Evans ve Dorothy Perkins sizlere, yaza merhaba derken büyük bir süpriz hazırladı.

Modayı yaşam tarzı olarak benimseyen 15-35 yaş arası genç bayanların vazgeçemediği marka Topshop, spor giyimden gece kıyafetlerine zengin bir koleksiyona sahip. Rerengarenk 2003 yaz koleksiyonu ile caddelerde ve plajlarda yeni trendler yaratan Topshop ile eğlenceli ve hareketli bir yaz sizi bekliyor. %50’lik indirim, Topshop’ta bulunan Topman ve Miss Selfridge gibi diğer markalar için de geçerli olacak.

20 yaş ve üstü bayanlara, modayı daha formal çizgiler ve uygun fiyatlarla sunmayı hedefleyen Dorothy Perkins ise, giyimin yanı sıra, çeşitli aksesuar, ayakkabı ve iç çamaşırı seçenekleri de sunuyor. Hamile bayanlar için de birbirinden şık kıyafetler bulunuyor.

İş yaşamında, gündelik hayatta, kısaca kadınların her döneminde ve günün her saatinde şıklığı vurgulayan Evans da, "44 beden ve üzerinde moda" ilkesi ile hazırladığı koleksiyonlarında, romantik ve tamamen feminen bir şıklığı yansıtıyor.

Topshop, Dorothy Perkins ve Evans, dünyaca ünlü markaları ülkemizde Türk tüketicisi ile buluşturan Shaya Mağazacılık A.Ş. tarafından temsil ediliyor.

İndirim, Topshop’ta bulunan Topman ve Miss Selfridge gibi diğer markalar için de geçerli olacak.


Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>