>

MODA - STİL

Topshop Sonbahar Kış 2015 Kampanya Yüzü; Gigi Hadid

Her sezon koleksiyonlarıyla sokak stiline damga vuran Topshop’un Sonbahar Kış 2015 koleksiyonunun yeni yüzü Gigi Hadid olarak açıklandı.
 
   
 
 
     

Dünya çapında yükselen yıldız Gigi Hadid, çabasız Californiya stili ve güçlü sosyal medya duruşu ile Topshop Sonbahar-Kış 2015 sezonu için marka elçisi olarak moda severlerin karşısına çıkıyor.

Gigi Hadid’in Topshop için modellik yaptığı ilk kampanya olan Sonbahar-Kış 2015 koleksiyonu Londra’da Tyrone Lebon tarafından fotoğraflandı styling ise Topshop’un kreatif Directorü Kate Phelan tarafından yapıldı.

Topshop’un yeni kampanya yüzü olması ile ilgili olarak ünlü model “ Topshop’un marka yüzü olmak beni %100 cool hissettiriyor. Topshop ile ilgili her şeye bayılıyorum, markanın sıkı bir takipçisiyim. Topshop ile gerçekleştirdiğimiz çekimlerden çok keyif aldım, tarzıma uygun olarak çok naturel ve rahattı. Topshop Sonbahar-Kış 2015 koleksiyonu tam olarak benim stilimi yansıtıyor.” açıklamasını yaptı.

Arcadia Group Yönetim kurulu Başkanı Philip Green:“Gigi Hadid’le yaptığımız bu kampanya Topshop’ın uluslararası gücünün devamlılığını sağlıyor. Biz markanın kapsama alanını planlarımız doğrultusunda dünyanın dört bir yanında genişletiyoruz ve Gigi Hadid’in bu amacımızı destekleyen bir elçi olduğuna inanıyorum.” dedi.

Tüm dünyada geniş yankı yaratan kampanya fotoğrafları mağazalarda, reklamlarda ve sosyal medyada sergilenecek.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın

DİĞER HABERLER

cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>