>

MODA - STİL

Topuklular Artık Dert Değil!

Artık en önemlisi sadece moda değil, işe yarar moda…
 
   
 
 
     

Teknolojinin gelişmesi sadece teknoloji dünyasında ya da tıpta değil artık moda da çok önemli… Giydiğiniz kıyafetlerin, kullandığınız aksesuarların nasıl makinelerde üretildiği, ne boyalar kullanıldığı ve tabii ki stilinize olduğu kadar vücudunuza da ne kadar faydası olduğu asıl moda olan…

Penti’nin yeni sezon ürünleri arasında sunduğu ve Türkiye’de bir ilk olan ‘İyi Hisset’ serisinde bulunan çoraplar moda tutkunlarını hem şıklığa hem sağlığa davet ediyor. Seride bulunan “Günboyu Dinlen Külotlu ve Pantolon” ve “Günboyu Kaymaz Pantolon” çorapların yanı sıra topuklu ayakkabıdan ne olursa olsun vazgeçmek istemeyenler için yepyeni bir ürün bulunuyor.

‘Topukluda Konfor Külotlu ve Pantolon’ çoraplar ayak tabanındaki “Memory Form” yani ayağın şeklini alan özel yumuşak pedler sayesinde yüksek topuklu ayakkabılarla gün boyu spor ayakkabılarla geziyormuşsunuz gibi hissedeceksiniz.

İnce, mat, burnu şeffaf, pamuk ağlı, yüksek topuklu ayakkabılarda taban altında oluşan acıyı engelleyen pedleri ile bu çoraplarla her kadın topuklu ayakkabı sever olacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>