>

MODA - STİL

Trump Avm’de ‘Yılbaşı Pazarı’ Kuruluyor

Trump Alışveriş Merkezi, 17-19 Aralık tarihleri arasında yeni yıl etkinlikleri kapsamında ‘Yılbaşı Pazarı’ gerçekleştiriyor.
 
   
 
 
     

Cam tasarımlardan el yapımı takılara, bez bebeklerden ahşap ev aksesuarlarına, keçe objelerden seramik tasarımlara kadar herkese hitap eden uygun fiyatlı hediye alternatifleri sevdiklerine en özel hediyeyi vermek isteyenleri bekliyor.

Yeni yılın yaklaşmasıyla herkesi hediye telaşı sardı. Bu sene ne alacağım diye düşünmeyin, birbirinden farklı hediye seçenekleri için yılbaşı hediye pazarı Trump AVM B2 katında kuruluyor. Her zevke uygun, yüzlerce hediye alternatifinin satışa sunulacağı Trump AVM’nin ‘Yılbaşı Pazarı’, 17-19 Aralık tarihleri arasında ziyaretçilerini bekliyor.

Trump AVM ‘Yılbaşı Pazarı’nda; cam tasarımlardan el yapımı takılara, bez bebeklerden ahşap ev aksesuarlarına, keçe tasarımlardan seramik tasarımlara kadar yüzlerce özel hediye alternatifi yer alacak. Butik markaların stand kuracağı pazarda, sevdiklerinize vereceğiniz en ideal ve en yaratıcı hediyeyi bulabileceksiniz.

Atolyekarmaa, CenCam, BRC Woodart, Fofu jewellery, Hush.ceramics, Keçeli Kız, Mavidüş Design, Piya Design, Woodart ve Şebnemkurtul, ‘Yılbaşı Pazarı’na katılacak markalar arasında yer alıyor.

Siz de 17-19 Aralık tarihleri arasında Trump AVM’ye gelin hem kendinize hem de sevdikleriniz için en özel hediyeyi ‘Yılbaşı Pazarı’ndan alın.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>