>

MODA - STİL

Türkiye Beyazay Derneği”nin “Annemle Engelleri Aştım Defilesi”

Sait Halim Paşa’da bu kez de önemli bir etkinlik yapılıyor...
 
   
 
 
     

Türkiye Beyazay Derneği tarafından yürütülen Aşmak İçin Hareket sosyal sorumluluk çalışması kapsamında "Annem İle Engelleri Aştım" projesine ünlü modacı Muammer Ketenci “Rima 2017 yaz koleksiyonu” ile destek verecek

Türkiye Beyazay Derneği'nin, TC. Cumhurbaşkanlığı himayesinde yürüttüğü Aşmak İçin Hareket sosyal sorumluluk çalışmasında engelli ve engelsiz bireyler birlikte spor yapıp zaman geçirmeleri sağlanmaktadır. Projenin ana hedefi engellilik ile ilgili toplumsal farkındalığı artırmak; engelli ve engelsizarkadaşlık ortamını desteklemektir. Proje kapsamında minik engelliler de unutulmayarak “ANNEM İLE ENGELLERİ AŞTIM” çalışması ile minik yüreklerin hayata hazırlanması hedeflenmektedir.

Türkiye Beyazay Derneği Genel Koordinasyon Kurulu Genel Sekreteri Nejla SÜMER, "Çocuklarımızın hayata hazırlanmasında annelerimizin emeği ve desteği çok büyüktür. Engellerin aşılmasında en büyük destek madalyası annelerimizindir. Geleneksel hale getirdiğimiz “ANNEM İLE ENGELLERİ AŞTIM” projemize her yıl bir modacımız ya da sanatçımız destek vermektedir. Hazırlamış olduğu eserini engelli çocuklar ve anneleri yararına sergilemektedir. Elde edilen gelir, Türkiye Beyazay Derneği Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'ndeki çocuklarımızın eğitime harcanmaktadır. Bu yıl da annelerimiz ve çocuklarımıza destek ünlü modacı Muammer Ketenci'den geldi" dedi.

08 MAYIS PAZARTESİ SAAT 19.00’DA YENİKÖY SAİT HALİM PAŞA YALISI


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>