>

MODA - STİL

Tuvanam x Fabrika Koleksiyonu İle Göz Alıcı Bir Yaz

Tuvana Büyükçınar’dan Boyner’e özel yepyeni bir koleksiyon...
 
   
 
 
     

Türkiye’nin ve dünyanın en çok tercih edilen moda markalarının yanı sıra başka hiçbir yerde bulamayacağınız özel koleksiyonlarla geniş bir ürün seçkisi sunan Boyner, deneyimli modacı Tuvana Büyükçınar ile ikinci kez bir araya geldi.

Tarzı ve stiliyle her zaman ilham kaynağı olan Tuvana Büyükçınar, yeni sezonda Boyner için birbirinden tarz yaza uygun 30 parçadan oluşan “Beach in the City” konseptinde kapsül bir koleksiyon hazırladı.Türkiye’nin en sevilen alışveriş destinasyonlarından Boyner ile kendine has tarzıyla bilinen Tuvana Büyükçınar, yaz sezonu için yeniden bir araya geldi. Moda tasarımcısı Tuvana Büyükçınar’ın Boyner’in özel markalarından Fabrika için hazırladığı Tuvanam x Fabrika yeni sezon koleksiyonu Boyner mağazalarında ve boyner.com.tr’de moda severlerle buluştu.

Yeni sezona damgasını vuracak 30 parçalık Tuvanam x Fabrika kapsül koleksiyonunda, çizgili elbiseler, gömlekler, bol pantolonlar ve son birkaç sezonun vazgeçilmezi kaftanlar yer alıyor.

Tuvana Büyükçınar imzası taşıyan kaftanlar, doğal elyaf ve desenli kumaşlar ile farklı kumaşların birleşimiyle oluşmuş parçaların ön planda olduğu koleksiyonda kullanılan 2021 yazının favori rengi fosforlu sarı, haki, yeşil, siyah ve beyaz renkleri ise yazın enerjisinden ilham alıyor.

Tuvana Büyükçınar’ın kendi giyim tarzından esinlenerek hazırladığı ve yaza uygun parçalar sunan Tuvanam x Fabrika koleksiyonu, cool, genç ve tarz giyinmeyi seven kadınlara hitap ediyor.

Türkiye’nin en sevilen adresi Boyner, yepyeni koleksiyonlar ve farklı iş birlikleri ile moda dünyasının nabzını tutmaya devam ediyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>