>

MODA - STİL

Twist’ten Modern Sportif Bir Yaz

Renklerin ve desenlerin etkisinde...
 
   
 
 
     

İlkbahar-Yaz sezonuna atletik detayların hakimiyetinde giriş yapan Twist, ‘Modern Sportif’ konseptiyle enerjik ve dinamik bir yaz gardırobu vaat ediyor.

Yaşamın her alanında farklılık gösterecek koleksiyonda; etnik desenlerin tribal anlatımı Afrika teması, atletik parçaları yalnızca spor salonlarında değil, günlük hayata en uygun şekilde taşıyan Sport&Neon teması, vazgeçilmez klasik jeanler ve yazın en sıcak yüzünü göreceğimiz Uç Yaz teması yer alıyor.

POTADAN MODAYA ‘FİLE’ DETAYI…

Sportif görüntünün her zamankinden farklı bir tasarım anlayışıyla yorumlandığı Twist İlkbahar-Yaz koleksiyonunda cool ve şık file detayı öne çıkıyor. Parti elbiselerinden bluzlara kadar kendine fazlasıyla yer bulan file, koleksiyonu hareketlendirirken, sonsuz bir rahatlığa da davetiye çıkarıyor.Jersey havasında numaralı bluzlar, yazlık renk ve desenlerle bomber ceketler ise temayı cömertçe destekliyor. Kimi zaman farklı coğrafyaların etnik desenleri, kimi zaman etnik desenler grafik desenlerle bir araya gelerek kültürel bir şova dönüşürken, işlemeler özellikle dış giyimde tercih ediliyor.

RENKLİ VE EĞLENCELİ AKSESUARLAR

En renkli ve eğlenceli aksesuarların buluştuğu Twist İlkbahar-Yaz koleksiyonunda vazgeçilmez kurukafa etkisi ve zımba detaylar hâkimiyetini sürdürürken, etnik motifler de bu sezon altın çağını yaşıyor. Rengârenk taşlı sandaletlerin uyum sağladığı örgü-hasır çantalar ve püskül detaylar ile bu yazın festival ruhu etnik aksesuarlarda hayat buluyor!

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>