>

MODA - STİL

Vakko Chocolate’ın Bayram Sürprizi “Vakko Ice Cream”

1989 yılından bu yana, Türkiye`de kendi ismiyle çikolata üreten ilk ve tek moda markası olan Türkiye’nin en lezzetli çikolataları.
 
   
 
 
     

Dünyanın en iyi İsviçre çikolatası esas alınarak hazırlanan, özel günlerde, siz ve sevdiklerinizin en mutlu anlarına eşlik eden Vakko Chocolate, bu bayram da mutluluğu paylaşmanın en lezzetli yolu olarak öne çıkıyor. Vakko Chocolate ayrıca bu bayramı bambaşka bir sürprizle daha karşılıyor ve yaz boyunca sadece Vakkko Chocolate Bodrum Palmarina’da satışa sunulan Vakko Ice Cream’i, Vakko Chocolate İstinye Park’ta lezzetseverlerle buluşturuyor.

Vakko Chocolate, Vakko imzasının çikolataya yansıması olan Superfine ve Extrafine’in yanı sıra bayrama özel olarak hazırlanan Hurmalı ve Kestaneli, gelenekselliği Vakko ile yeniden tanımlayan Lokumlu gibi birbirinden özel seçenekler ile en güzel bayram hediyesi olurken, Vakko Chocolate lezzetini dondurma ile buluşturan Vakko Ice Cream, bayram sürprizi olarak Bodrum’dan sonra İstanbul’da da Vakko Chocolate İstinye Park’ta satışa sunuluyor.

Eşsiz lezzetlere sahip Vakko çikolatadan sonra; Vakko Ice Cream de Vakko çikolatalı, Bodrum lezzeti mandalinalı, geleneksel tat vanilyalı ve vazgeçilmez limonlu çeşitleri lezzetseverlerin vazgeçilmez tadı olacak. Vakko Ice Cream’in birbirinden eşsiz lezzetleri, Vakko Chocolate İstinye Park’ı bayram boyunca ziyaret edenlere ikram olarak sunulacak.

Tüm sevdikleriniz ve aileniz ile paylaşacağınız bayram sevincini, Vakko şıklığı ile hazırlanan Vakko Chocolate ve Vakko Ice Cream lezzetleri ile taçlandırmanız dileği ile...

Tatlı ve mutlu bayramlar!


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>