>

MODA - STİL

Versace imzalı bir otomobil…

İşte, İtalyan moda devi Versace ile birlikte tasarlanan ve sadece 500 adet üretilecek olan Lancia Ypsilon Versus…
 
   
 
 
     
Sadece 500 Adet Üretilecek Lancia Ypsilon Versus,
2008 Paris Otomobil Fuarı’nda Tanıtılacak!

Stil sahibi marka ve tasarım anlayışıyla dikkat çeken Lancia’nın moda dünyasına yakınlığını bir kez daha ön plana çıkaran Lancia Ypsilon Versus isimli yeni model versiyonu, 2008 Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.


İtalyan moda devi Versace ile birlikte tasarlanan ve sadece 500 adet üretilecek olan Lancia Ypsilon Versus, otomotiv ve moda sektörlerinin işbirliğinin eşsiz bir yansıması olarak dikkat çekiyor.

İtalyan otomobil üreticisi Lancia’nın küçük sınıftaki temsilcisi Ypsilon’un Versus isimli butik nitelikli model versiyonu, 2 Ekim’de kapılarını ziyaretçilerine açmaya başlayacak olan 2008 Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.


İtalyan lüks otomobil üreticisinin fuar standında görev alacak mankenlerinin kıyafetlerini de tasarlayan Versace Group ile birlikte şekillendirdiği Ypsilon Versus’tan sadece 500 adet üretilecek. Lancia’nın moda dünyasına yakınlığını bir kez daha vurgulayan Lancia Ypsilon Versus, ilk müşterilerine 2009 yılının Mart ayında teslim edilecek.

Otomotiv ve moda dünyası arasındaki belirgin farklılıklara rağmen yetenek, yaratıcılık ve yenilik gibi ortak simgeleri başarıyla yansıtan Lancia Ypsilon Versus, doğal olarak tasarım ve işçilik detaylarındaki sıra dışı özellikleriyle ön plana çıkıyor.


Bronz renkli gövde rengine ve 16 inçlik alaşım jantlara sahip Lancia Ypsilon Versus’un şık tasarımlı ızgarası, kapı kolları ve arka tampon yapısında da yine bronz renkli krom cila kullanıyor. Aracın tavanında da “Versus” logosunu barındıran bronz renkli serigraf baskılı bir tasarım anlayışına yer verilmesi dikkat çekiyor.


İç mekanda ise taşlarla işlenmiş “Versus” logosunun yer aldığı kahverengi deri döşeme kadar bronz krom cila ile ayrı bir hava katılan gösterge paneli, kapı eşikleri ve vites topuzu da kişiselleştirilmiş tipte lüks ve şık bir ambians elde edilmesine yardımcı oluyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>