>

MODA - STİL

Vivid’den alışveriş tutkunlarına müjde!

Vivid’in “Yansımalar” adını taşıyan Kış koleksiyonundaki şık ve her tarza uygun seçeneklere, Kasım ayında çok özel kampanya ve taksit seçenekleriyle sahip oluyorsunuz.
 
   
 
 
     


Kasım ayı boyunca, her 250 YTL. ve üzerindeki alışverişlerinize 50 YTL, 500 YTL. ve üzerindeki alışverişinize ise; 100 YTL’lik “HEDİYE ÇEKİ”


Sonbahar’dan Kış’a geçerken hayatımızı kolaylaştıran trençkotlar, soğuk günlerin vazgeçilmezi uzun trikolar, ofiste şıklığınızla kıskandıracak 60’lı yılların yuvarlak hatlı ceketleri, vücudu saran, boru şeklinde inen ya da oldukça geniş paçalı sofistike pantolonlar, kollarındaki uzun manşetleriyle dikkat çeken gömlekler, diz ve diz altı boydaki, yüksek belli, lale şeklinde elbise ve etekler, androjen ceketler, redingotlar, mini eteklerle tamamlanarak, 80’lerden günümüze ulaşan taytlar…

Çok cepli parkalar, yumurta paltolar, etekleri pelerini anımsatan, çan biçimli kalın tüylü kabanlar, kazak elbiseler, soğuk ve puslu kış günlerinde, sımsıcak bir şıklık vaat ediyor. 20’li yıllardan ilham alan sabahlık, kimono ve kaftan tarzı paltoları tüm sezon boyunca üzerinizden çıkaramayacaksınız!


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>