>

MODA - STİL

Yargıcı Yeni Sezona Yeni Mağazalarıyla Merhaba Diyor

Büyüleyici sahillerin ve taptaze çiçek bahçelerinin renklerini keşfetmeye davet ederken, 3 yeni mağazası ile Mart ayında tutkunlarıyla buluşuyor.
 
   
 
 
     

Türkiye’de aksesuar mağazaları ile birlikte 27 mağazaya sahip olan Yargıcı, Mart ayının ilk haftasında Capacity AVM ve Marmara Forum AVM’de açılan yeni mağazalarını bu zincire ekledi. Yargıcı, Mart ayı içinde ayrıca Buyaka AVM’de yer alacak yeni mağazasıyla toplam mağaza sayısını 30’a çıkartacak.

Yeni sezonda, natürel tonların kullanıldığı çiçek aplikeli ipeksi bluzlar, diz üstüne dökülen etekler ve metalik ipliklerle dokunan buklet ceketlerden oluşan zarif Yargıcı koleksiyonunu, yine her yaşam tarzına ve ruh haline uygun formlarda bir araya getiriyor.

Işıltılı gök maviler, beyazlar, kum renkleri, nane yeşilleri ve krem tonları gibi serin renklerin kullanıldığı 2012 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu, Yargıcı imzası taşıyan emprime elbiseler ve şallar ile birlikte, pastel tonlardan sarılara, şeker pembelerinden aqua renklerine sahip farklı alternatifleri, şıklığın detaylarda saklı olduğu bir stil eşliğinde sunuyor.

Yargıcı, yeni sezonda Capacity AVM, Marmara Forum AVM ve Buyaka AVM’de yer alan yeni mağazalarıyla sizleri etkilemeye devam ediyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>