>

MODA - STİL

Yaz Modası, Beymen’de Farkediliyor

BEYMEN, 2003 yazı için hazırladığı çok özel temalarda ürünleriyle, vazgeçilmez kalitesini ve farkedilen yaz heyecanını yansıtıyor.
 
   
 
 
     
Şıklık, klasikten spora, safariden abiyeye tüm ürünlerde yaza damgasını vuruyor. Şifon ve saten bluzlar, pardesüler, vücudu saran elbiseler, keten takımlar, ipek saten bol cepli kargo pantolonlar, Beymen’in sezonun modasına farklı yorumunu gösteriyor. Koleksiyona hakim renkler ise beyaz, kemik, bej, haki ve pastel tonlar...

Beymen Kadın ve Beymen Studio

Beymen Kadın koleksiyonunun klasik çizgisi 4 farklı yorum ve gruptan oluşuyor. Beymen kadınının vazgeçilmezlerini oluşturan ilk grubunu cool wool ceketlerle ipek-yün karışımlı dar paça pantolonlar; ikinci grubunu şantuk ve pike kumaşlardan ikili takımlar, elbiseler, üçüncü grubunu dev puantiyeli ipek şifonlar; pamuk ve keten ağırlıklı beyaz ve kemik tonlarında giysiler; dördüncü grubunu ise canlı renklerin yanı sıra kemik, pastel, pembe ve mavi tonlarda giysiler oluşturuyor.

Beymen Studio koleksiyonunun en can alıcı noktasını yaz davetlerinin gözdesi olacak şifon abiye elbiseler oluşturuyor. Ayrıca 2003 ilkbahar-yaz sezonunun modası olan ipek-saten kargo tulum ve pantalonlar öne çıkacak ürünler arasında.

Beymen, bu sezon yabancı markalar kadın koleksiyonuna, klasik konseptli şık giysileriyle Michael Kors, seksilik ve rahatlığı bütünleştiren Marc Jacobs ve moda tutkunlarının yakından takip ettiği Luca Luca markalarını ekliyor.

Beymen Erkek

Koleksiyonda, sıcak yaz günlerinde kullanım rahatlığı sağlayan doğal elyaflı kumaşlar öne çıkıyor. Beyaz, bej ve kahve tonlarındaki takımlar mikro desenli ve çizgili gömleklerle tamamlanıyor. Kravatlarda diyagonal desenler ve canlı renkler kendini gösteriyor. Genç ve spor çizgideki merserize tişörtler çarpıcı renk kombinasyonlarıyla yaza meydan okuyor.

Erkek yabancı markalar koleksiyonuna bu sezon katılan PS Paul Smith, koton ve keten karışımlı kumaşlardan dar kesimli kıyafetleriyle, sıradışı ve çarpıcı bir hava estiriyor.

Paul Smith Jeans ise daha sportif... Pastel kotonlar, yazlık gömlekler ve eskitilmiş denim kumaşlı farklı tarzlardaki pantolonları, yazın sıcaklığını ve canlılığını yansıtan jean koleksiyonuyla birleştiriyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>