>

MODA - STİL

Yazın Enerjisini Yaşamak İsteyene Katerina Ekşioğlu’ndan Yeni Koleksiyon

Tasarımlarına şık ve rahat çizgileri taşıyan Katerina Ekşioğlu; yazın renklerini ve enerjisini ön plana çıkarttığı yeni koleksiyonunu, moda severlerin beğenisine sunuyor.
 
   
 
 
     

Kadınların her zaman şık olmasını önemseyen Katerina Ekşioğlu, doğadan ilham aldığı yeni koleksiyonu ile yazın enerjisini natürel tonlarla bir araya getiriyor. Ekşioğlu, özgün karakterini yeni koleksiyonuyla bir kez daha ortaya koyuyor. Keten, viskon, şifon, pamuk gibi doğal kumaşların işlendiği yaz koleksiyonu turuncu, lila ve mor renklerinin dikkat çekiciliği ile ön plana çıkarken; yeşil, mavi, beyaz ve bej’in uyumuyla da sadeliği yansıtıyor.Katerina Ekşioğlu’nun göz alıcı yeni tasarımları fırfır, volan, gipe ve dekolte detayları ile ön plana çıkarken, çiçek baskıları yazın enerjisini hissettiriyor. Organik kumaşların kullanıldığı yeni koleksiyonda asimetrik ve simetrik kesimler eşlik ederken; her kesime uygun kısa ve uzun tasarımlara ince ince işlenen detaylar her tarza hitap ediyor.

Katerina Ekşioğlu’ndan Yazı Yaşamak İsteyenlere Özel Yeni Koleksiyon

Doğanın sonsuz renklerini yeni koleksiyonuna taşıyan Katerina Ekşioğlu, tasarımlarında yer verdiği çiçek motifleriyle enerji dolu bir atmosfer oluşturuyor. Ekşioğlu, moda tutkunlarını baharın sıcaklığıyla sararak aynı zamanda romantizm ve feminen yüklü bir görüntü vadediyor. Katerina Ekşioğlu, yaz koleksiyonu’nda rüzgârın hafifliğini taşımak isteyen kadınlar için doğal kumaşların kullandığı tasarımlara yer verirken; nostalji ve macera isteği de uyandırıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>