>

MODA - STİL

Yeni “Ariel Sıvı Deterjan” ile Giysileriniz İlk Günkü Güzelliğini Korusun!

P&G markası Ariel, hem renkliler hem de beyazlar da YENİ Ariel Sıvı Deterjan ile devrim yaratıyor.
 
   
 
 
     

Güçlü bir temizlik performansı sunan YENİ Ariel Sıvı Deterjan, yalnızca lekeleri çıkarmakla kalmıyor; aynı zamanda kumaşların ilk günkü gibi parlak, renkli ve canlı kalmasını sağlıyor.

Yapılan araştırmalara göre* kadınlar gardıroplarını sürekli güncelliyor. Kadınların yalnızca %1’i kendisine her yıl yeni bir giysi almazken; %69’u yılda en az 20 adet yeni giysi satın alıyor. Her 10 kadından 7’si değişen kumaş türüne göre geliştirilen kumaş bakım ürünlerini takip ettiğini ifade ederken; %86’sı elbiselerini mümkün olduğunca güzel tutmanın önemli olduğunu kabul ediyor.

Ariel, kadınların modayı takip ettiğini ve yeni kumaşlar denemeyi sevdiğini; ancak yıkama alışkanlıklarının sevdikleri giysilerin renk ve dokularına potansiyel olarak zarar verebileceğini biliyor. Yapılan araştırmalar kadınların %79'unun özel bir leke çıkarıcı kullandığını ancak bir türlü çıkmayan lekelerden, griye dönen veya rengi solan çamaşırlardan bunaldığını ortaya koyuyor. Tam bu noktada YENİ Ariel Sıvı Deterjan devreye giriyor. Aktif temizleme gücünü arttıran özel bir teknolojiye sahip “Derinlemesine Temizlik Kompleksi” ile zenginleştirilen YENİ Ariel Sıvı Deterjan’ın güçlü temizlik maddelerinden oluşan patentli karışımı; kalıntı bırakmadan, giysilerinizin kumaşına zarar vermeden zorlu ve inatçı lekelerin üstesinden geliyor.

Devrim Yaratan Yenilik: Leke Savar Kapak

YENİ Ariel Sıvı Deterjan’ın sunduğu en büyük yenilik ise Leke Savar Kapak. Bu kapak sadece ürünün kullanım miktarının ayarlamasını yapmakla kalmıyor, aynı zamanda üst tarafındaki tırtıklı bölge ve kırmızı fırçası ile lekelere makineye yerleştirmeden önce ön müdahale yapmaya olanak sağlıyor. Geliştirilmesi 36 ay süren, 100 konsept ve 40 prototip testinden geçen ve 1000 tüketici ve 2000 farklı leke üzerinde test edilen bu kapak, inatçı lekelerin yumuşakça ovularak kolayca çıkmasına olanak sağlarken giysilerin rengine ve dokusuna kesinlikle zarar vermiyor.

Kumaşın evrimi bakım tekniklerini de değiştiriyor!


Giyim ve moda dünyası hızla kendini yeniliyor; yeni kumaşlar hayatımıza girerken Ariel, çamaşırların temizlenmesi, zorlu lekelerin çıkarılması ve kumaşın korunmasından ödün vermeyen YENİ Ariel Sıvı Deterjan ile günümüz moda akımlarının temizlik ve bakım taleplerini karşılayarak çamaşır yıkama alışkanlığınızı değiştiriyor.

Zamanla sevdiğimiz giysilerden uzaklaşmamızın altında yatan nedenlerden biri giysilerin yıkandıkça ilk günkü güzel görünüm, his ve kokularını kaybetmeleri… Giysilerinizin bakımı ve uzun süre size eşlik edebilmesi için tamamen temizlenmesi kadar görünüm, verdiği his ve hoş kokusunun korunması ve güzelleştirilmesi de çok önemli.

Beş yıl süren araştırma ve geliştirme sonucunda geliştirilen YENİ Ariel Sıvı Deterjan, 3 Aşamalı Kumaş Bakım Teknolojisi ile giysilerinizi Temizlemekle kalmıyor; aynı zamanda kumaşları liflerine kadar Koruyor ve İyileştiriyor. Böylece giysilerin ömrünü, güzelliğini ve performansını korurken sizlere görebileceğiniz, hissedebileceğiniz ve koklayabileceğiniz kaliteli temizliği sunuyor.

1. Adım: Hem gözle görünen kiri hem de gözlerimizle göremediğimiz, kıyafetlerin grileşmesine neden olan kiri temizlemek üzere liflere kadar derinlemesine TEMİZLİK sağlar.

2. Adım: Bir saç bakım ürününün saçlarınızı KORUMASI gibi, yıkama ve kurutma sırasında kumaş liflerini korur. Yıkama suyunda yer alan çökeltilerin kumaş liflerine yeniden işlemesini önler.

3. Adım: Son olarak, gözle görülemeyen ve kötü kokuya neden olan kirleri tamamen temizler. Ayrıca benzersiz temizlik kokusuyla kıyafetlerinizi İYİLEŞTİRİR.

*Tüketici bilgileri Türkiye, Macaristan, Romanya, Çek Cumhuriyeti, Rusya, Bulgaristan ve Sırbistan’dan 500’er yetişkinin katıldığını online anket aracılığıyla toplanmıştır. Anket, P&G Kumaş Bakım Ekibi tarafından Ariel markası için istenmiş ve 11-18 Haziran 2014 tarihleri arasında KGRA’nın ortağı Toluna şirketi tarafından gerçekleştirilmiştir.

YENİ Ariel Sıvı Deterjan’ın tavsiye edilen satış fiyatı 13,99 TL (0.975 L), 26,99 TL (2.145 L)


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>