>

MODA - STİL

Yeni Nesil Gardırop Rentony’nin Koleksiyonu Occleus’dan

Kurulduğu günden bu yana sürdürülebilirliği merkezine alan marka, elbise kiralama platformu olan markamız Rentony’nin özellikle genç kızlar olmak üzere tüm kadınların arasında hızla yayılmaya devam ettiğinin altını çiziyor.
 
   
 
 
     

Sürdürülebilir bir gelecek için “Satın alma, KİRALA! ’’ mottosuyla hizmet veren Rentony, lüks kumaşlarla, özel tasarımı buluşturan ünlü moda markası Occleus ile işbirliğine imza atarak Occleus’un, yüksek kaliteli, minimalist, dış giyimden parti elbiselerine uzanan geniş koleksiyonunu kiralık olarak moda severlerle buluşturuyor.

“Yeni, tasarımcı ürünlerini giymeyi pratik ve kolay ulaşılabilir hale getirmesi özellikle çalışan genç kadınların Rentony ile buluşmasını sağlıyor.

“Biz de her gün minimalist ama cool bir bir stil belirlerken, yenilik arayışlarına devam ediyoruz. Yeniliklerimizden biri lüks kumaşlarla, özel tasarımı buluşturan ve dünyaca ünlü starların da tercih ettiği ünlü moda markası Occleus ile iş birliğimiz oldu.”

Eke, Occleus ile ilk yola beraber çıktıklarında belli başlı parçaları seçip kiralamaya başladıklarını da sözlerine ekleyerek, “Bu sayı şu anda model olarak 30’u geçti ve bu sayıya bedenler dahil değil. Çok yakında Occleus ile beraber tasarladığımız bir kapsül koleksiyon da eklenecek. Hayallerimiz aynı paydada birleşti ve kısa sürede çok hızlı yol kat ettik.

Occleus’un Rentony’de en çok en ilgi çeken parçaları özellikle ceketler, sonrasında ise kabanlar geliyor. Hatta kabanları bizden kiralayanlar daha sonra dolabında daha uzun tutmak için Occleus’tan satın alıyor. Kısacası Occleus’un hazır giyim koleksiyonlarındaki özeni RENTONY’de ortak olarak geliştirdiği parçalarda da kendini gösteriyor.

Eke, Eylül ayının favorisinin ise; Occleus tarafından Rentony’e özel tasarlanan Melinda Kahvrengi Elbise olduğunu ifade etti. Ürün fiyatları ise 250-1000 lira arasında değişiklik gösteriyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>