>

MODA - STİL

Yılbaşı alışverişinizde çıldırtan ürünler...

Billabong’ un 2004/2005 Kış koleksiyonunda sevdiklerinize hediye edebileceğiniz sıcak ürünlerde indirim fırsatı başladı...
 
   
 
 
     
Yılbaşı alışverişinizde Billabong ürünlerinde çıldırtan indirim...

Yeni yıl gecesinde oluşacak yıldızların arasında yerinizi almak hiç de zor değil. Yapmanız gereken sadece bir Billabong mağazasına uğramak ve hoşunuza gideni indirim fırsatını kaçırmadan bir an önce almak. Billabong, yeni yıl partisinde de farklı olmak isteyenlerin ilk tercihi olmaya en büyük aday.


Yılbaşında tüm Billabong shop ve cornerlar, HSBC Advantage Kart Taksit atlatma kampanyası (aralık ayı içinde yapılacak alışverişlerin ödemesi şubatta başlıyor) bunun yanı sıra 10 taksit ve ayrıca tek taksitte yapılacak her 200 Milyon TL.lık alışverişlere de 5 Milyon TL extra Nakit Puan , Garanti Bonus Card ile 100 Milyon ve üzeri tüm peşin veya taksitli alışverişlere %3 Bonus ve 8 taksit, Finansbank Card Finans sahiplerine ise 8 taksit kampanyaları düzenlerken, Billabong tutkunları özel Yılbaşı fiyatlarından da yararlanma şansı bulacaklar.


Yeni yüzyılın bayanları ve erkekleri için tasarlanan Billabong 2004 – 2005 Sonbahar – Kış Koleksiyonu dört ana tema altında toplanıyor. Billabong, 60`lı ve 70`li yılların temel ürünlerinin modernize edilerek günümüz “Neo-Retro” akımının vurgulandığı “Vintage”, streetwear tarzının çarpıcı baskı, nakış uygulamaları ile farklılığın ve kışkırtıcılığın ön plana çıkartıldığı “Urban”, Billabong ruhunun ilk anda hissedildiği soul ve extreme sporlara uygun giysilerin günlük kullanımına yönelik teknik malzeme ve renkler ile tasarlandığı “Pure” ile bir yeni yılda daha farklılığını ortaya koyuyor.

Billabong 2004 / 2005 Kış Koleksiyonu, bu indirimlerle kaçırılmaz...
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>