>

MODA - STİL

Yılbaşı Partisinde Aşk İçin Giyinin

Stil ikonu Alexa Chung, Vero Moda’nın yeni tarzını yansıtıyor...
 
   
 
 
     

Yeni yıl geliyor ve yılbaşı partisi heyecanı hepimizi sarmaya başladı. Vero Moda’nın büyüleyici koleksiyonu modaya uygun birçok seçenekle markanın yeni yüzü olan uluslararası stil ikonu Alexa Chung tarafından sunuluyor.

Vero Moda parti koleksiyonu için 70’li yılların büyüleyici klasiklerinden esinleniyor. Bu koleksiyonun dikkat çeken 3 parçası ise ağırbaşlı bir stil için ideal olan Peter-Pan yakalı krem bluz, düz tabanlı ayakkabılarla giyilebilecek polka puanlı etek ve her şeyle rahatça kombinleyebileceğiniz dokuma ceketten oluşuyor.Alexa Chung ile yapılan moda çekimi için Vero Moda’nın yeni koleksiyonundan seçilen parçalar Parti Koleksiyonu’nun sadece küçük bir kısmını oluşturuyor ve bu parçalar Alexa’nın kişisel ve ilham veren stiline ayna tutuyor. Partiye hazırlanan tüm kadınların ruhunu yansıtan parçalar kendine güvenen, göz alıcı ve geceye hazır kadınların tercihi olacak.

Alexa Chung, maskülen tarzdan kırmızı halıdaki şıklığına kadar sıra dışı giyim tarzı ve duruşuyla moda dünyasının “cool” kızı olarak, modayı yakından takip eden kadınların ve moda camiasının dikkatini çekiyor. DJ ve TV sunucusu da olan 28 yaşındaki manken Alexa Chung geçtiğimiz günlerde uluslararası marka VERO MODA ile anlaşma imzaladı. Alexa Chung’ın marka yüzü olarak yer aldığı VERO MODA’nın dört ayrı tarzı yansıtan koleksiyonları, Avrupa’da Kasım 2011 – Temmuz 2012 arasında tüm mağaza ve caddelerde göz dolduracak.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>