>

MODA - STİL

Yılın Rengi Ultra Violet’i Kullanmanın Yolları

Dünya Renk Enstitüsü Pantone, 2018’in rengini “Ultra Violet” olarak açıkladı.
 
   
 
 
     

Uğur ve şans getirdiği düşünülen bu renk, enerjisi ve çekici tavırlarıyla bu yıl sık sık karşımıza çıkacak. Morhipo.com ekibi bu ikonik rengi doğru şekilde kombinlemenin tüyolarını veriyor.

Asaletin rengi olarak anılan mor rengi kraliyet ailesinin özellikle de Kraliçe II. Elizabeth’in en sevdiği renk. Hollywood’un ünlü isimleri de bu trende şimdiden ayak uydurmaya başladı. Kombinlerken zor gibi gelse de bu rengi en iyi tamamlayan renkler pastel tonlar. Ton sür ton bir kombinle garanti bir şıklık yaratabilirsiniz. Öne çıkan bir stil için ise; yeşil, kırmızı, turuncu gibi renklerle birlikte kullanıp blok bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Bu renge en yakışan aksesuarlar ise altın ve bakır tonlardaki takılar. Göz dolduran büyük küpeler, uzun kolyeler, kalın kemerler ve tabii ki çantalar, metalik botlar bu rengi kombinlerken ihtiyacınız olan aksesuarlar arasında. İster gündüz ister gece moru ortaya çıkarmanın yolu gösterişli ve parlak tamamlayıcılardan geçiyor.

Morhipo.com ekibi bu iddialı rengi makyajlarında uygulamak konusunda tereddütlü olanlara da cesaret veriyor. Modayı takip ediyor ancak fazla ön plana çıkmak istemiyorsanız, o zaman makyajınızda gözlerinize bu rengi uygulayabilirsiniz. İddialı bir görünüm için ise dudaklarınız ultra violet’yi heyecanla bekliyor olacak.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>