>

POPÜLER MEKANLAR

Akasya Acıbademde Nil Karaibrahimgil-Mor ve Ötesi Aynı Gün Sahnede

1. yıl coşkusu sürüyor...
 
   
 
 
     

Geçtiğimiz yıl mart ayında faaliyete başlayan yeni nesil yaşam merkezi Akasya Acıbadem, kuruluşunun birinci yılında birbirinden özel sanatçıların sahne aldığı konserlere ev sahipliği yapmayı sürdürüyor. Bu kapsamda Türk pop müziğinin güçlü temsilcileri Nil Karaibrahimgil ve Mor ve Ötesi grubu 14 Mart Cumartesi günü arka arkaya, Akasya sahnesinde performanslarını sergileyecek.

Uzun bir aradan sonra Anadolu Yakasında: Nil Karaibrahimgil

12 yaşında ilk bestesini yapan Nil Karaibrahimgil, birçok reklam müziğinin altına imzasını atarken, 2002 yılında Nil Dünyası isimli ilk albümünü piyasaya çıkardı ve diğer albümleriyle başarı ivmesini sürekli yukarı taşıdı. 2011 yılında ise köşe yazılarından oluşan “İçimi Açsan Nar, Ama Yerim Dar” başlıklı kitabı yayımlanan Karaibrahimgil, 14 Mart Cumartesi günü saat 16.00’dan itibaren Akasya’da hayranlarıyla buluşacak.

Türk Rock Müziğinin Asi Çocukları: Mor ve Ötesi


1995 yılında dört lise arkadaşı tarafından kurulan Mor ve Ötesi, ilk albümü olan Şehir’i 1995 yılında çıkardı. Sonraki albümleri Bırak Zaman Aksın ile büyük beğeni toplayan Mor ve Ötesi, ülkemizi 2008 Eurovision Şarkı Yarışması’nda temsil eden grubun son albümünün ismi ise Güneşi Beklerken... Grup, 14 Mart Cumartesi günü saat 18.00’den itibaren sahnede olacak.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>