>

POPÜLER MEKANLAR

Aşkınıza masalsı bir dokunuş!

Lush Hotel'in Sevgililer Günü’ne özel paketiyle, aşkınıza masalsı bir dokunuş sunmaya ne dersiniz?
 
   
 
 
     
İstanbul’un tüm renklerini, gizemini, esrarını, asaletini, keyfini ve sürprizini yansıtan Sıraselviler Caddesi’nde, 12 Numara’da, herkesin kendini evinde hissedeceği LUSH HOTEL, Sevgililer Günü’ne özel paketiyle, aşkınıza masalsı bir dokunuş vaat ediyor!


100 yıllık geçmişindeki ruhu ve dokusu tamamen korunarak, bugünün detayları ve çizgileri ile yeniden hayata döndürülen, şehrin ve hareketin merkezinde bile uzun ve keyifli zamanların geçirilebileceğini ispatlarcasına özgün, huzurlu, keyifli, özgün ama bir o kadar da modern bir yaşam alanı sunan LUSH HOTEL, “içinden ışıltı fışkıran” Sevgililer Günü paketiyle, aşkınıza masalsı bir dokunuş vaat ediyor.


Eski Beyoğlu’nun farklı dönemlerindeki mimari dokunuşlarına, modern bir anlayışla göndermeler yapan LUSH HOTEL’in birbirinden farklı tarzlarda ve konseptlerde dekore edilmiş, her türlü konforu bulabileceğiniz 22 odası, Sevgililer Günü’ne özel olarak gül yapraklarıyla donatıldı.


245 Euro değerindeki LUSH HOTEL Sevgililer Günü paketinde, LUSH HOTEL’de iki kişilik konaklama, LUSH Brasserie’de mum ışığı eşliğinde, bu özel gün için hazırlanmış akşam yemeği mönüsü ve odada meyve sepeti bulunuyor.


Lush Hotel’deki konaklamaya, sauna, fitness ve geçireceğiniz bu mükemmel gecenin sabahında, güzel bir kahvaltı da dahil!

İstanbul / Taksim Sıraselviler No:12 +90 (212) 243 95 95

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın

DİĞER HABERLER

cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>