>

POPÜLER MEKANLAR

Beyoğlu’nda yeni bir ışık parlıyor

Beyoğlu gece hayatında yeni bir dönem başlıyor. Jolly Joker Balans, 27 Eylül Cumartesi akşamı kapılarını eğlence dünyasına açıyor.
 
   
 
 
     
Daha önce Balans olarak bilinen mekanın yerinde, yeni sahipleri ve konseptiyle açılan Jolly Joker Balans, gerek rahatlık, hizmette kalite, ses ve ışıkta teknik üstünlük, gerekse de müzikal seçkinlik açısından bir eğlence mekanında olması gereken tüm özellikleri taşıyor.


Jolly Joker Balans’ta ziyaretiniz sadece konser süresiyle sınırlı kalmıyor; konser sonrası tanınmış eğlence gruplarının neşeli performansıyla eğlenceniz tüm geceye yayılıyor. Jolly Joker Balans, haftanın 6 günü ve gecede iki sanatçıyla sizlere hizmet vermeye hazırlanıyor.


Yeni kadrosu ve anlayışıyla yola çıkan Jolly Joker Balans, bar konseptiyle performans mekanı anlayışını ustaca birleştiriyor. Antalya Jolly Joker’lerin sahibi Hakan Polat ve Yakartop Müzik’in sahibi İbrahim Sayın gibi mesleğinde başarılı işletmecilerin sahipliğindeki Jolly Joker Balans, davul şeklinde sahnesi ve gitar şeklindeki barları ile Beyoğlu’nda ilk olmaya aday.


Beyoğlu’nun yeni yüksek kaliteli barı ve konser salonu olarak Balo Sokak, 22 numarada, toplam 1000 metrekare kapalı alana yayılan Jolly Joker Balans, 700 kişilik kapasitesiyle eğlenceyi seven kitlenin yeni merkezi olmaya aday.


Üstün ses, ışık ve dekoruyla stili olan bir mekan görmek, farklı bir iklimi solumak istiyorsanız, sizi Jolly Joker Balans’a bekliyoruz…

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>