>

POPÜLER MEKANLAR

Demet Akalın Cafe Açıyor

Demet Akalın İzmit’te Yımırta açıyor…
 
   
 
 
     

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ve iletişimci Özgür Aras’ın Cihangir’de açtıkları Yımırta Cafe şimdiden ünlüler arasında en gözde mekan haline geldi. Yakın dostlarının mekanı Yımırta’yı ilk günden beri uğrak yeri haline getirmekle kalmayıp cafenin mutfağında özel bir yemek de hazırlayan Demet Akalın, şimdi de Yımırta’nın İzmit şubesini açmak için kolları sıvadı.

Mehmet Ali Erbil ve Özgür Aras’ın uzun zamandır özenle hazırladıkları cafe’leri Yımırta son günlerin en popüler mekanı oldu. Sık sık Yımırta’da vakit geçiren Demet Akalın, yakın arkadaşları olan Mehmet Ali Erbil ve Özgür Aras’a ilk desteğini sürpriz şekilde mutfağa girip müşterilere yemek yaparak gösterdi. Akalın, evinde ağırladığı arkadaşları için hazırladığı spesiyali ‘Demet’in Et Yemeği’ni Yımırta müşterileri için yaptıktan sonra lezzetin sırrını merak edenlere yemek tarifini vermeyi de ihmal etmedi. Tarifi Demet Akalın’a ait olan bu yemek bundan sonra dünya mutfağının birçok çeşidini menüsünde bulunduran Yımırta’da ‘ Demet’in Yemeği’ adıyla servise açılacak.

İlk profesyonel mutfak tecrübesini başarıyla atlatan Demet Akalın aldığı övgülerin üzerine Yımırta’nın bir şubesini açmaya karar verdi. İzmit’te doğup büyüyen sanatçı, açacağı Yımırta şubesini de yine bu kentte olacağını ve kentte cafeye uygun bir mekan aradığını Twitter’dan takipçilerine duyurdu.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>