>

POPÜLER MEKANLAR

Eğlencenin sonu yok!

Eğlenmeyi sevenlere alternatifleri tek çatı altında sunan Mansion, geçtiğimiz günlerde İstanbul gece hayatına merhaba dedi.
 
   
 
 
     
Mekan Mansion Miami ve Mansion İstanbul olmak üzere 2 bölümden oluşuyor.

Mansion Miami, çarşamba geceleri Dj David Şaboy’ un çalacağı partiler ve diğer günlerde daha önceleri Sortie, Buz ve 34.5 dan tanıdığımız Dj Eser’ in müzikleriyle hayat vereceği yepyeni bir klüp olarak hizmet veriyor. Klübün iletişim danışmanlığı ve genel koordinatörlüğünü Ergün Yıldız, işletmeciliğini Candan Topdemir,Tunç Kökkaya ve Yasin Gündüz yapıyor. Mekanın genel dekorasyon projesi Soli Akriş’ e ait. Mansion Miami’ de, günümüzün trendy konularından esinlenerek hazırlanmış kostümlerle hayat bulan avangart şovlar da sergileniyor.


Mansion İstanbul , mekanın üst katında meyhane olarak hizmet veriyor. Çarşamba geceleri, buzukisiyle “Greek Gecesi” yaşatacak olan Yorgo ile saat 21:00’dan 01:30’ a kadar tüm yunan lezzetlerini tadabileceksiniz. Cumartesi geceleri Cihan Doğan’ ın şarkılarıyla renklendireceği geceler, sabaha kadar devam ediyor. Salı ve Perşembe geceleri fasıl eşliğinde, diğer gecelerde olduğu gibi, fix mönü ve limitsiz yerli içki imkanı sunuyor. 90 kişilik kapasitesi olan Mansion İstanbul, haftanın 5 gecesi açık.

Adres ve iletişim bilgilerine gelince: Nispetiye cad. No:17 1.Levent / İstanbul,
Tel: 212 269 15 51

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>