>

POPÜLER MEKANLAR

Endless Art Taksim İstanbul’un Kalbinde Sanatseverleri Sanat ve Kültürle Dolu Deneyimlerle Buluşturuyor

Türkiye`nin zengin kültürel mirası ve sanatsal geçmişi ile öne çıkan İstanbul, artık sanatın farklı yüzlerini keşfetmek isteyen herkes için daha da özel bir yer haline geliyor.
 
   
 
 
     

Endless Art Taksim’in ev sahipliği yaptığı etkinlikler, sanatseverlere benzersiz bir deneyim sunuyor. Endless Art Hall, Endless Art Stage ve Endless Art Atölye olmak üzere üç bölümle sanatseverlere sadece sanatı değil, aynı zamanda yepyeni deneyimleri yaşama imkânı sunan Endless Art Taksim, zengin kültür sanat merkezi olan İstanbul’u süreli sergilerle tiyatrolarla, seminerlerle ve birçok daldaki sanat etkinliklerle buluşturuyor.

Endless Art Hall çağdaş sanatın canlı izleri ve sanatçılarla buluşma noktası haline geliyor


Endless Art Taksim'de, çağdaş sanatın en güncel ve etkileyici örnekleri Hall'de sergileniyor. Ülkemizin kültür sahnesine yön vermiş uluslararası başarıları kanıtlanmış sanatçılarla, genç yeteneklerin eserleri bu mekânda buluşuyor. Sanatseverler, sergilerin yanı sıra sanatçılarla tanışma fırsatlarına da sahip oluyorlar. Mekânla da bütünleşen sergileme düzeniyle Endless Art Taksim sanatı yaşamın bir parçası haline getirmeyi hedefliyor.

Endless Art Stage İstanbul'da çeşitli sanat deneyimlerini modern teknoloji ve konforla buluşturuyor

Endless Art Stage, şehrin kültür sanat hayatına yön veren en güncel tiyatro oyunlarına ev sahipliği yapıyor. Modern ses ve ışık sistemleri ile donatılmış, 108 koltuk kapasitesine sahip Endless Art Sahne ile sanatseverlere unutulmaz anlar sunuluyor. İzleyiciler, güçlü bağlar kurmuş eserlerden deneysel yaklaşımlara kadar çeşitli tiyatro deneyimleri yaşayabiliyor. Ayrıca, müzik grupları ve ses sanatçıları, sahnede Batı'nın klasik eserlerinden Doğu'nun egzotik tınılarına kadar çok çeşitli performanslar sergiliyor. Aynı zamanda, geniş mekanları ve rahat konaklama olanaklarıyla İstanbul'da sanatı yaşamın bir parçası haline getiriyor. Sahne ayrıca seminerler, paneller ve söyleşilere ev sahipliği yaparak düşünce yolculuklarına da katkı sağlıyor.

Endless Art Atolye sanat ve sağlıkta eşsiz bir birliktelik sunuyor


Endless Art Taksim, sanatın dinlenmeksizin devam ettiği bir yer olarak misafirlerini bedenlerini keşfetmeye davet ediyor. Endless Art Atolye'de düzenlenen beden atölyeleri, katılımcıları performans sanatçılarının rehberliğinde beden sanatının içine çekiyor. Yoga seansları, bedenin sınırsız potansiyelini keşfetmelerine yol açarken, modern dans bedeni eğitip zihni stresten uzaklaştırıyor. Aynı zamanda pilates gibi sportif etkinlikler, katılımcılara sanat dolu bir ortamda bedenlerini zinde tutmanın eşsiz bir deneyimini sunuyor. Yaratıcı drama çalışmaları ise içsel bir yolculuğa olanak tanıyor ve katılımcıların kendilerini daha iyi anlamalarını sağlıyor.

Endless Art Taksim, kültür ve sanatı farklı bir perspektifle deneyimlemek isteyen herkesi bedenlerini keşfetmeye, hayata sanatla uyanmaya davet ediyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>