>

POPÜLER MEKANLAR

Etiler’de yeni bir Çin’li!

Etiler’de doğudan gelen yepyeni bir rüzgar esiyor. Lezzetli Çin yemeklerini, sıcak servisi ve şık ortamıyla birleştiren ...
 
   
 
 
     
Etiler’de yeni bir Çin’li!

Çin yemeği severlere müjde! Etiler Çamlık’ta doğudan gelen yepyeni bir rüzgar esiyor. Lezzetli Çin yemeklerini, sıcak servisi ve şık ortamıyla birleştiren Zen Çin Restoranı artık hizmetinizde.

Lezzetini kaybetmeden hazırlanan sebzeler, özel baharat ve soslar, harika tavuk ve et yemekleri, buharda hazırlanmış balık, deniz mahsulleri ve tabii ki çıtır çıtır kızarmış pekin ördeği Zen’de tadabileceğiniz lezzetlerden sadece birkaçı.


Herkesin damak tadına uygun lezzetli yemeklerin dışında Zen’in mönüsü son derece sağlıklı seçimlerden oluşuyor. Tadını koruyarak hazırlanmış az yağlı, sebze ağırlıklı yemekler alternatif sağlıklı beslenmeye dikkat eden ve diet menüler arayanlara mükemmel seçim olanakları sunuyor. Ayrıca mekanın en büyük özelliği yemeklerin Türk damak tadına uygun olarak hazırlanması.

Zen’in zengin ve lezzetli menüsü dışında geniş bir şarap menüsü de var. Mekanda Fransız, İtalyan, Alman, Şili ve yerli şarapları bulmak mümkün.

Zen Çin restoranında ister geleneksel yuvarlak Çin masalarında ister modern Newyork lounge tipi uzun koltuklarda keyifle yemeklerinizi yiyebilirsiniz. İçeride kullanılan kırmızı tonları, bambular ve diğer ufak dekor ayrıntıları yemek yerken size kendinizi Uzakdoğu’da hissettirmek için düşünülmüş ince detaylardan.


Zen Tel: 0212-287 34 42


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>