>

POPÜLER MEKANLAR

Extra Gastronomy By Brothers`da Bir Arada Olmanın Keyfi Müzik ve Gastronomi ile Yaşanıyor!

Extra Gastronomy by Brothers, müzik, gastronomi ve atölyelerle dolu nefes kesici bir festival deneyimi için geri dönüyor!
 
   
 
 
     

1 Haziran'da Swissotel the Bosphorus - Chalet Garden'da gerçekleşecek olan etkinlik, 2018'den beri gastronomi ve müzik severleri bir araya getiriyor.

Extra Gastronomy by Brothers, bu yıl da dopdolu programıyla dikkat çekiyor. "Bir, Birimiz için" temasıyla, tüm gün sürecek olan Extra Gastronomy by Brothers, Chalet Sahnesi'nde Solanch De La Rosa ve Kalben gibi renkli isimleri ağırlarken, uzman isimlerin yer alacağı sohbetler de güne keyif katacak. Sultanpark Sahnesi'nde ise Can Bonomo en sevilen şarkılarıyla katılımcılara unutulmaz bir akşam yaşatacak.

Müziğin yanı sıra Extra Gastronomy by Brothers’da gastronomi tutkunlarını bekleyen çeşitli ve ilgi çekici atölyeler de yer alacak. Twins Cocktail ile miksoloji atölyelerinde yeni tatlar yaratılacak, Oğul Türkkan ile peynir ve çikolata tadım atölyeleri gerçekleşecek, koku atölyeleri ile bambaşka bir duyusal deneyim yaşanacak. Ayrıca, Happyness ve Studio Casa işbirliğiyle düzenlenen çeşitli tasarım atölyeleri katılımcıların yaratıcılığını besleyecek ve eğlenceli bir deneyim sağlayacak.

Bu yılki festivalde, İskoçya esintilerini hissederek farklı gastronomik deneyimler yaşamak ve müzik eşliğinde birlikteliğin tadını çıkarmak isteyen herkes 1 Haziran Cumartesi günü 11.00’de Swissotel the Bosphorus Chalet Garden'a buluşacak.https://www.passo.com.tr/tr/etkinlik/extra-gastronomy-by-brothers-1haziran-chalet-garden-passo/6503356

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>