>

POPÜLER MEKANLAR

Havuz keyfine hazır mısınız?

İstanbul’un kalbi Taksim’in imzası haline gelen The Marmara İstanbul'da hanvuza girmenin keyfine doyacaksınız.
 
   
 
 
     
İstanbul’un kalbi Taksim’in imzası haline gelen The Marmara İstanbul'da havuz sezonunu açıldı. Yaz sıcaklarının hissedilmeye başlandığı şu günlerde, The Marmara İstanbul’un havuzuna sezonluk üye olanlar 1 ay ücretsiz olarak fitness’dan yararlanabiliyor.

The Marmara İstanbul’un 1 Haziran'da açılan havuzu 09.00-17.00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz. Günlük girişlerin yanı sıra üyeliklerin de bulunduğu The Marmara’nın havuzu 2.70 derinliğinde. The Marmara İstanbul, ayrıca sezonluk üyeler için 1 ay ücretsiz fitness üyeliği imkanı sunuyor.

Havuzda baştan çıkarıcı hizmetler

Şezlongda yaz aylarının kavurucu sıcağında güneşlenirken, tatlı su, deniz suyu veya limon esansıyla hazırlanan vücut spreyi ve geceden limon esanslı suya batırılmış ve buzdolabında soğutulmuş bir yüz havlusuyla ferahlama şansı The Marmara İstanbul’un havuzunda... Ayrıca bu serinliği uzun süre koruyacak dondurulmuş bir parça meyve de sıcaktan bunalanları serinliğin dayanılmaz keyfiyle buluşturuyor.

Gençlere yüzde 25 indirim
Her yaştaki misafirini ayrı ayrı düşünen The Marmara İstanbul, altı yaşa kadar çocukların havuz keyfini doyasıya yaşamaları için hiçbir ücret talep etmiyor; 6-12 yaş arasındakilere yüzde 50, 12 -21 yaş arasındaki gençler ise yüzde 25 indirimli havuzdan yararlanabiliyor. Hafta içi 40 YTL, hafta sonu ise sadece 60 YTL ödeyerek yazın kavurucu sıcağında kendinizi serinliğin kollarına bırakın.

İstanbul’un merkezinde havuz sefası için avantajlı paketler de sunan The Marmara, kaliteli bir atmosferde serinlemek isteyenleri bekliyor.

0 212 251 46 96
www.themarmarahotels.com


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>